PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sportfive ląduje w nowej siedzibie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 31 sie 2015 09:59

Międzynarodowa firma Sportfive zmieniła siedzibę. Firma przeniosła się do Spektrum Tower w Warszawie.

REKLAMA

Proces zmiany siedziby trwał 4 miesiące. Firmie pomagała agencja Commerson.

Po blisko 20 latach funkcjonowania w lokalu przy stołecznej ul. Krzywickiego, firma S5 podjęła ważną decyzję o zmianie swojej siedziby. Z dotychczasowego biura, mieszczącego się w zaadoptowanym do tego celu lokalu, agencja przeniosła się do nowoczesnego wieżowca, który jest siedzibą wielu znanych polskich i międzynarodowych firm i korporacji. 

Obok znalezienia odpowiedniego miejsca, którym ostatecznie okazał się całkowicie zmodernizowany w tym roku biurowiec Spektrum Tower (dawna siedziba TP SA), doradcy Commerson dokonali także adaptacji powierzchni do potrzeb pracowników S5. Nowe biuro - w pełni wyposażone, gotowe do swoich zadań - Commerson przekazał S5 do użytku po niespełna 4 miesiącach od momentu nawiązania współpracy.

- Nowa siedziba nie tylko spełnia nasze potrzeby związane z charakterem prowadzonej działalności, czy naszym wizerunkiem. Co nie mniej ważne jest także funkcjonalna w wielu obszarach; ma odpowiednią wielkość, potencjał adaptacyjny, cieszy nas bliskość węzłów komunikacyjnych miasta, jak i doceniamy w niej sąsiedztwo warszawskiego centru biznesu, a wszystko to otrzymaliśmy w ramach założonego przez nas budżetu - wyjaśnia Andrzej Placzyński, prezes Sportfive.

- Zlecenie zewnętrznym specjalistom skomplikowanej operacji zmiany miejsca naszej działalności, uchroniło nas przed nieoczekiwanymi problemami, jakie tego typu zmiany mogą oznaczać dla firmy. W ten sposób cały proces odbył się dla nas bezboleśnie i to zarówno w kwestiach organizacyjnych, jak i finansowych. – podkreśla Prezes Placzyński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA