PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sportfive ląduje w nowej siedzibie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 31 sie 2015 09:59

Międzynarodowa firma Sportfive zmieniła siedzibę. Firma przeniosła się do Spektrum Tower w Warszawie.

REKLAMA

Proces zmiany siedziby trwał 4 miesiące. Firmie pomagała agencja Commerson.

Po blisko 20 latach funkcjonowania w lokalu przy stołecznej ul. Krzywickiego, firma S5 podjęła ważną decyzję o zmianie swojej siedziby. Z dotychczasowego biura, mieszczącego się w zaadoptowanym do tego celu lokalu, agencja przeniosła się do nowoczesnego wieżowca, który jest siedzibą wielu znanych polskich i międzynarodowych firm i korporacji. 

Obok znalezienia odpowiedniego miejsca, którym ostatecznie okazał się całkowicie zmodernizowany w tym roku biurowiec Spektrum Tower (dawna siedziba TP SA), doradcy Commerson dokonali także adaptacji powierzchni do potrzeb pracowników S5. Nowe biuro - w pełni wyposażone, gotowe do swoich zadań - Commerson przekazał S5 do użytku po niespełna 4 miesiącach od momentu nawiązania współpracy.

- Nowa siedziba nie tylko spełnia nasze potrzeby związane z charakterem prowadzonej działalności, czy naszym wizerunkiem. Co nie mniej ważne jest także funkcjonalna w wielu obszarach; ma odpowiednią wielkość, potencjał adaptacyjny, cieszy nas bliskość węzłów komunikacyjnych miasta, jak i doceniamy w niej sąsiedztwo warszawskiego centru biznesu, a wszystko to otrzymaliśmy w ramach założonego przez nas budżetu - wyjaśnia Andrzej Placzyński, prezes Sportfive.

- Zlecenie zewnętrznym specjalistom skomplikowanej operacji zmiany miejsca naszej działalności, uchroniło nas przed nieoczekiwanymi problemami, jakie tego typu zmiany mogą oznaczać dla firmy. W ten sposób cały proces odbył się dla nas bezboleśnie i to zarówno w kwestiach organizacyjnych, jak i finansowych. – podkreśla Prezes Placzyński.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA