PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sposób na najemcę

  • Autor: Cezary Szczepański
  • 12 cze 2015 09:34

Przyciągnięcie najemcy do warszawskiego biurowca staje się sztuką. O ile większość deweloperów stawia na obniżkę stawek najmu, o tyle równie wartościowe bywają nowatorskie rozwiązania architektoniczne czy technologiczne. - My stawiamy na jak najlepsze przygotowanie naszego produktu - tłumaczy Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju oraz członek zarządu Ghelamco Poland.

REKLAMA

Deweloperzy na warszawskim rynku biurowym najczęściej walczą o najemcę ceną. My stawiamy na jak najlepsze przygotowanie naszego produktu - tłumaczy Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju oraz członek zarządu Ghelamco Poland.

Kluczowe w tym zakresie jest dopasowanie oferty do potrzeb najemców. Jak zauważa przedstawiciel Ghelamco, dziś są oni świadomi sytuacji rynkowej i wiedzą, czego chcą. To stawia przed deweloperami nowe wyzwania i jednocześnie wskazuje na kierunek rozwoju nowych projektów.

Jako przykład Jarosław Zagórski wskazuje na budowany w Warszawie wieżowiec Warsaw Spire. - Przy jego tworzeniu położyliśmy akcent na bezpośrednie otoczenie, plac Europejski. Projekt jest dedykowany młodym i dynamicznym przedsiębiorstwom, dlatego mogą tu lokować swoje siedziby firmy z sektora IT, R&D czy consultingu - dodaje Zagórski. 

  • Rew 2015-06-12 22:48:55
    Ghelamco jest ekspertem od stawiania gargameli. Nastawiali tego dziadostwa na Służewcu i poszli z tym samym do centrum. Brawa dla włodarzy Warszawy, a szczególnie dla architekta miasta.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA