PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Stary Browar dla finansistów

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 12 paź 2017 15:11

Stary Browar dla finansistów Stary Browar, fot. materiały prasowe

W październiku Stary Browar wzbogacił się o nowego najemcę – Grupę Caspar, którą tworzą trzy spółki z rynku finansowego: Caspar Asset Management, Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oraz F-Trust. Spółki zarządzają nadwyżkami finansowymi klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

REKLAMA

Biura trzech spółek z Grupy Caspar znajdą się na 4 i 5 piętrze w budynku przy ulicy Półwiejskiej 32 (nad sklepem H&M) i mają łączną powierzchnię ponad 635 mkw.

Caspar Asset Management jest jedną z największych niezależnych firm zarządzania aktywami dla zamożnych klientów, a jego strategie inwestycyjne należą do najbardziej skutecznych. Firma obsługuje klientów, którzy chcą zainwestować przynajmniej 1 mln zł.

Dla inwestorów, którzy chcieliby zainwestować mniejsze kwoty, doskonałym partnerem i przewodnikiem po rynku kapitałowym jest Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. W ofercie Towarzystwa są zarówno fundusze inwestujące na polskim rynku (Caspar Akcji Polskich oraz Caspar Ochrony Kapitału), jak i na rynkach zagranicznych (Caspar Akcji Europejskich, Caspar Globalny, Caspar Akcji Tureckich).

F-Trust SA jest jedną z największych na polskim rynku niezależnych firm dystrybuujących fundusze inwestycyjne, w tym również produkty systematycznego oszczędzania. Za jej pośrednictwem klienci zainwestowali już na globalnym rynku kapitałowym ponad 400 mln zł, a w ofercie F-Trust jest ponad tysiąc funduszy, które można nabywać zarówno za pośrednictwem autorskiej Platformy Funduszy - przez internet, jak również podczas bezpłatnych spotkań z doradcami w Starym Browarze.

 - Razem z naszymi pracownikami od długiego czasu szukaliśmy miejsca w Poznaniu, w którym moglibyśmy kontynuować rozwój naszych spółek – w dogodnych warunkach, ale i spełniającego wszystkie wymogi stawiane firmom branży finansowej. Takim miejscem, które idealnie wpisało się w nasze potrzeby, był właśnie Stary Browar, jedno z bardziej charakterystycznych, pięknych miejsc w Poznaniu, ale przede wszystkim takich, gdzie komfort odczują zarówno nasi klienci jak i my sami - opowiada Leszek Kasperski, założyciel Grupy oraz prezes Caspar Asset Management SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA