PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

State Street Bank chce rosnąć nad Wisłą

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 sie 2016 17:53

State Street Bank chce rosnąć nad Wisłą fot. materiały prasowe

State Street Bank osiągnął właśnie liczbę 3000 pracowników w Polsce, w tym 400 w Gdańsku, gdzie firma działa oficjalnie od marca tego roku. Oznacza to, że polskie biuro stało się największym oddziałem State Street Corporation w regionie EMEA.

REKLAMA

- Jest to dla nas ogromny sukces. Dynamiczny rozwój od biura w Krakowie zatrudniającego początkowo 72 pracowników, do osiągnięcia statusu największego oddziału State Street w Europie w przeciągu 9 lat, był możliwy przede wszystkim dzięki zaangażowaniu i pracy naszej utalentowanej kadry - powiedział Scott Newman, dyrektor zarządzający State Street Bank Polska. - Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia i z optymizmem patrzymy na dalsze plany rozwoju. Ten kamień milowy w historii firmy podkreśla kolejny raz nasze przywiązanie do Polski. Dzięki rozrastającej się bazie klientów i rosnącemu zapotrzebowaniu na nasze usługi, kandydatom w naszych biurach w Krakowie i Gdańsku możemy zaoferować wiele ciekawych stanowisk i możliwości rozwoju kariery - kontynuuje Newman.

Pracodawca, który przyciąga

State Street to potentat branży finansowej zatrudniający blisko 30 tysięcy osób w biurach na całym świecie. W Polsce firma rozwija działalność operacyjną od 2007 roku i przez wiele lat skupiała się ona w Krakowie. W marcu tego roku otwarto oficjalnie nowe biuro firmy zlokalizowane w wielofunkcyjnym kompleksie Alchemia w Gdańsku, zwiększając potencjał zatrudnienia i rozwoju działalności w Polsce. Do State Street Bank Polska dołączył właśnie trzytysięczny pracownik, powiększając tym samym gdański zespół do 400 osób. Oznacza to również, że polskie biuro firmy stało się największym oddziałem State Street Corporation w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Osiągnięcie to było możliwe dzięki dobrej reputacji i marki atrakcyjnego pracodawcy, jakie firma zbudowała przez wiele lat aktywności w Polsce.

 - (...) Inwestycja State Street w Gdańsku, ze względu na skalę i charakter, ma szczególne znaczenie dla całej aglomeracji. To sukces zarówno jej decydentów, jak również przedstawicieli wielu podmiotów, zwłaszcza lokalnych, zaangażowanych w ten projekt od samego początku. Dzięki temu powstają tutaj setki nowych, atrakcyjnych miejsc pracy, a Trójmiasto zdecydowanie umocniło swoją pozycję na krajowej mapie sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Inwestycja ta wywarła też duży wpływ na trójmiejski rynek biurowy, przykuwając uwagę nie tylko środowiska deweloperów, ale także inwestorów instytucjonalnych – komentuje Sławomir Gajewski, prezes zarządu spółki Torus.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA