PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Stratos Office Center z nową umową najmu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 gru 2014 12:57

Stratos Office Center z nową umową najmu

Warszawski oddział międzynarodowej kancelarii Bird & Bird przedłużył umowę najmu i powiększył dotychczasową powierzchnię zajmowaną w warszawskim biurowcu Stratos Office Center należącym do Kulczyk Silverstein Properties (KSP). Biuro po powiększeniu będzie zajmować 960 mkw. powierzchni.

REKLAMA

Sieć Bird & Bird dysponuje 27 biurami w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Australii i zatrudnia ponad 1100 prawników.

- Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyła nas tak renomowana kancelaria prawna. Mamy świadomość, że konkurowaliśmy z nowymi projektami, tym bardziej cieszy nas decyzja Bird & Bird o kontynuowaniu działalności i rozwijaniu się w naszym budynku Stratos Office Center. Jestem przekonana, że Najemca docenił zarówno centralną, ale kameralną lokalizację, wysoki standard powierzchni, jak również bardzo dobrą jakość zarządzania biurowcem - komentuje Kamila Lipska-Buras, Leasing Manager w Kulczyk Silverstein Properties

To już druga transakcja zamknięta w ostatnim czasie w budynku Stratos, po transakcji z BWW Law & Tax. Obecnie 91 proc. powierzchni budynku jest wynajęte.

Polskie biuro Bird & Bird działa w obszarze ochrony własności intelektualnej, IT, cloud computingu i ochrony danych osobowych. Kancelaria posiada również doświadczenie w doradztwie regulacyjnym dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego, IT, e-commerce, telekomunikacyjnego i farmaceutycznego oraz przy projektach badawczo-rozwojowych, w tym w zakresie transferu technologii. Międzynarodowe rankingi: Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, World Trademark Review, Intellectual Asset Management - World's Best Patent Practitioners regularnie wyróżniają polskie biuro Bird & Bird w wielu obszarach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem własności intelektualnej i nowych technologii.

- Powiększenie naszej powierzchni jest wynikiem dalszego rozwoju firmy. Nowe biuro zaplanowaliśmy dla 80-osobowego zespołu (w tym 50 prawników). Pomimo wielu ciekawych ofert najmu zdecydowaliśmy się postawić na sprawdzonego partnera - KSP. W budynku Stratos jesteśmy od 2010 roku. Przez ostatnie cztery lata mieliśmy okazję doświadczyć profesjonalnej, efektywnej i miłej współpracy z administracją i obsługą budynku. W 2013 roku KSP gruntownie odświeżył lobby, budynek ma duży parking podziemny i doskonałą lokalizację w centrum miasta. Zalety budynku klasy A - użyteczność i prestiż Stratos łączy z wygodą i przytulnością - powiedział Maciej Gawroński, partner zarządzający warszawskiego biura Bird & Bird. 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA