PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Strefa sportu AdgarFit z nowym najemcą

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 wrz 2014 15:16

Strefa sportu AdgarFit z nowym najemcą

Do najemców kompleksu biurowego Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie dołączyło Centrum Medycyny Sportowej PortaMedica.

REKLAMA

Grupa Adgar podpisała umowę z PortaMedica, platformą medyczną, która będzie prowadziła w obiekcie Ośrodek Rehabilitacji i Medycyny Sportowej oraz Centrum Dietetyki Sportowej. Przy zawieraniu transakcji doradzała firma Colliers International. Umowa najmu została podpisana na 5 lat. Strefa sportu AdgarFit jest już wynajęta w 80 proc.

Ośrodek Rehabilitacji i Medycyny Sportowej PortaMedica zajmie w AdgarFit ponad 320 mkw. powierzchni i rozpocznie działalność w pierwszym kwartale 2015 roku.Do kompleksu AgdarFit swoją działalność przeniesie także Centrum Dietetyki Sportowej PortaMedica.

Strefa AdgarFit zajmie łącznie około 6 000 mkw. powierzchni nie licząc całorocznej ścieżki do biegania o długości 900 m wytyczonej wokół kompleksu Adgar Park West. Będzie to miejsce, w którym pod jednym dachem znajdą się sklepy z akcesoriami sportowymi oraz poradami specjalistów, stacje, w których można zamontować własny rower lub przetestować modele dostępne na rynku oraz nowoczesny klub fitness i profesjonalne centrum medycyny sportowej. Otwarcie AdgarFit jest planowane na jesień 2014 r.

Kompleks biurowy Adgar Park West usytuowany w zachodniej strefie biznesowej blisko centrum Warszawy, składa się z trzech połączonych ze sobą budynków, które tworzą kompleks o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 mkw. W sumie kompleks oferuje około 800 miejsc postojowych. Dzięki lokalizacji w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i dobre połączenia z innymi dzielnicami miasta. Ze względu na liczne udogodnienia, to jeden z najbardziej przyjaznych dla pracowników kompleksów biurowych w stolicy.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA