PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Świąteczna atmosfera w biurowcach. Poznaj najnowsze trendy

  • Autor: propertynews.pl
  • 20 gru 2016 08:11

Świąteczna atmosfera w biurowcach. Poznaj najnowsze trendy Astoria Premium Offices

Liczba budynków biurowych przystrojonych przez zewnętrzne dekoracje świąteczne spada w porównaniu z poprzednimi latami. Biurowce skupiają się na organizacji eventów i projektów charytatywnych - wynika z badań firmy doradczej Colliers International, która przyjrzała się w tym roku ciekawym projektom iluminacji oraz wybranym przykładom inicjatyw świątecznych realizowanych w największych polskich aglomeracjach. Zebrane dane opublikowano w raporcie pt.: „Święta w wielkim mieście.”

REKLAMA

Jak podaje Colliers International, funkcje dekoracyjne w okresie świątecznym pełnią obecnie ulice miejskie, biurowce natomiast skupiają się na organizacji projektów charytatywnych oraz wydarzeń umożliwiających wspólne spędzanie czasu przez najemców i mieszkańców – zgodnie z rozwijającym się trendem łączenia przestrzeni biurowej z przestrzenią miejską.

Jednym z przywoływanych przykładów jest trójmiejski projekt Olivia Business Centre w Gdańsku, który dba o świąteczną atmosferę wśród swoich najemców proponując rozbudowany grudniowy program wydarzeń. Charytatywny Kiermasz Świąteczny, Wielki Świąteczny Konkurs Ozdób wykonanych własnoręcznie, Wigilijne Rodzinne Spotkanie Rezydentów, konkurs na najzabawniejszy sweterek świąteczny czy chóralny koncert kolęd na patio - to tylko niektóre atrakcje na liście grudniowych inicjatyw.

Świąteczny Jarmark, ulokowany malowniczo nad jeziorem pomiędzy budynkami odbywa się w Platinium Business Park zlokalizowanym na Mokotowie. Z kolei w warszawskim budynku Astoria Premium Offices świąteczny targ był okazją do aktywizacji społecznej i pomocy innym poprzez wzięcie udziału w zbiórce charytatywnej na rzecz fundacji Omnibus, która wspiera uzdolnione dzieci z niezamożnych rodzin.

W biurze Colliers już od sześciu lat prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla dzieci z Domu Dziecka w Równem. W akcję angażują się najemcy warszawskiego budynku Metropolitan oraz innych projektów biurowych zarządzanych przez Colliers International. Dla dzieci przygotowywane są wymarzone prezenty świąteczne według ich życzeń, a uzbierane fundusze przeznaczane są na zakup artykułów pierwszej potrzeby.

– Okres przedświąteczny to czas, w którym pracownicy chętnie angażują się w akcje charytatywne. Zarządcy i deweloperzy mogą wykorzystać ten fakt, aby zbudować wizerunek projektu w oczach najemców, klientów, czasem również lokalnych mieszkańców dzięki odpowiednio zaplanowanych wydarzeniom – mówi Dominika Jędrak, dyrektor działu Badań i Doradztwa w Colliers International.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA