PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Święto designu i architektury w Katowicach. Startuje 4 Design Days!

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 lut 2016 07:12

Święto designu i architektury w Katowicach. Startuje 4 Design Days! Spotkajmy się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach! fot. www.mck.katowice.eu

W czwartek, 11 lutego, rozpocznie się największe polskie spotkanie architektów, designerów, projektantów i wszystkich, dla których styl ma znaczenie. 4 Design Days zaprasza na wielkie otwarcie.

REKLAMA

4 Design Days to kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych, strefa wystawiennicza na ponad 8 tys. mkw a przede wszystkim okazja do spotkania najważniejszych osób w branży. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Wydarzenie potrwa cztery dni. Pierwsze dwa to okazja do posłuchania tego, co do powiedzenia mają najważniejsi polscy architekci, designerzy i projektanci. Oprócz tego na gości czekają konferencje towarzyszące: Property Forum Katowice (nieruchomości komercyjne) i Housemarket Silesia Forum (nieruchomości mieszkaniowe). W czasie spotkania odbędą się także gale wręczenia nagród.

Kolejne dwa - 13 i 14 luty, to Dni Otwarte. To okazja do spotkania i podzielenia się wiedzą z naturalnymi odbiorcami projektów - mieszkańcami Śląska i nie tylko.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.

Kliknij i dowiedz się więcej

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA