PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Szczeciński biurowiec w całości wynajęty

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 cze 2012 09:19

W ostatnich tygodniach sfinalizowano dwie umowy z poznańską firmą Iron Brand na wynajem powierzchni biurowej w biurowcu Jagiellońska 89 w Szczecinie.

REKLAMA

Na 400 mkw. biur najemca będzie realizował dwa projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pierwszy z nich to „Innowacja poprzez co-munikację" mający na celu współpracę sfery nauki i biznesu - pierwsze takie miejsce w Szczecinie, gdzie osoby związane z zachodniopomorskimi uczelniami oraz przedstawiciele zachodniopomorskiego biznesu mogą wspólnie wymieniać myśli, uczestniczyć w warsztatach i zawierać znajomości, które zaprocentują nowymi pomysłami i innowacyjnymi firmami.

Drugi projekt to „Zachodniopomorskie Centrum Pracy Kobiet" skierowany do kobiet, które po urodzeniu dziecka chcą wrócić na rynek pracy. 75 kobietom z województwa zachodniopomorskiego zaoferowane zostaną bezpłatne szkolenia kwalifikacyjne i językowe.

Z zakończenia procesu komercjalizacji budynku nie krył zadowolenia Rafał Podemski z firmy Gremius zarządzającej budynkiem. - Udało nam się stworzyć idealny mix najemców, dzięki czemu mogą oni się wzajemnie wspierać w swojej działalności, a każdy z osobna swoją obecnością w budynku podnosi jego prestiż. Jako zarządca budynku mogę się tylko z tego cieszyć. Natomiast pojawienie się przy Jagiellońskiej 89 pierwszego co-workingu z prawdziwego zdarzenia w Szczecinie sprawi, że nasz budynek będzie jeszcze bardziej rozpoznawalny - dodał Rafał Podemski.

W transakcji wynajmu pośredniczyła agencja Gremius.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ... 2012-07-06 10:13:19
    OSTRZEGAMY PRZED ARTUREM MIKOŁAJKIEM(SUTKIEWICZM)!!!!!!!


    zapraszam do lektury inwestorów budowlanych naprawdę warto poświęcić chwilę i przeczytać

    www.propertynews(tu wstawić proszę ". kropkę")pl/forum/artykuly,6722,0.html

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA