PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Szczeciński biurowiec w całości wynajęty

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 cze 2012 09:19

W ostatnich tygodniach sfinalizowano dwie umowy z poznańską firmą Iron Brand na wynajem powierzchni biurowej w biurowcu Jagiellońska 89 w Szczecinie.

REKLAMA

Na 400 mkw. biur najemca będzie realizował dwa projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pierwszy z nich to „Innowacja poprzez co-munikację" mający na celu współpracę sfery nauki i biznesu - pierwsze takie miejsce w Szczecinie, gdzie osoby związane z zachodniopomorskimi uczelniami oraz przedstawiciele zachodniopomorskiego biznesu mogą wspólnie wymieniać myśli, uczestniczyć w warsztatach i zawierać znajomości, które zaprocentują nowymi pomysłami i innowacyjnymi firmami.

Drugi projekt to „Zachodniopomorskie Centrum Pracy Kobiet" skierowany do kobiet, które po urodzeniu dziecka chcą wrócić na rynek pracy. 75 kobietom z województwa zachodniopomorskiego zaoferowane zostaną bezpłatne szkolenia kwalifikacyjne i językowe.

Z zakończenia procesu komercjalizacji budynku nie krył zadowolenia Rafał Podemski z firmy Gremius zarządzającej budynkiem. - Udało nam się stworzyć idealny mix najemców, dzięki czemu mogą oni się wzajemnie wspierać w swojej działalności, a każdy z osobna swoją obecnością w budynku podnosi jego prestiż. Jako zarządca budynku mogę się tylko z tego cieszyć. Natomiast pojawienie się przy Jagiellońskiej 89 pierwszego co-workingu z prawdziwego zdarzenia w Szczecinie sprawi, że nasz budynek będzie jeszcze bardziej rozpoznawalny - dodał Rafał Podemski.

W transakcji wynajmu pośredniczyła agencja Gremius.

  • ... 2012-07-06 10:13:19
    OSTRZEGAMY PRZED ARTUREM MIKOŁAJKIEM(SUTKIEWICZM)!!!!!!!


    zapraszam do lektury inwestorów budowlanych naprawdę warto poświęcić chwilę i przeczytać

    www.propertynews(tu wstawić proszę ". kropkę")pl/forum/artykuly,6722,0.html

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA