PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Szczepionka na kryzys BBI Development - wideo

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 wrz 2012 09:47

BBI Development koncentruje się na projektach w ścisłym centrum Warszawy. - Specjalizacja w najwyższej jakości lokalizacjach jest naszą szczepionką na kryzys - mówi Krzysztof Tyszkiewicz, członek zarządu spółki. Najnowszym przedsięwzięciem firmy jest 180-metrowy wieżowiec, który powstanie u zbiegu ulic Emilii Plater i Nowogrodzkiej.

REKLAMA

Projekt wieżowca, który BBI Development będzie realizować we współpracy z kurią i parafią, jest w fazie ustaleń urbanistycznych i konsultowania ostatecznego kształtu przedsięwzięcia, ale jak zapewnia Krzysztof Tyszkiewicz, wstępne porozumienia zostały już zawarte.

Na znacznie bardziej zaawansowanym etapie są prace związane z Nowym Sezamem. BBI Development wkrótce wystąpi z wnioskiem o pozwolenie na budowę. - Dysponujemy wykonalną decyzją o warunkach zabudowy. Kończymy też prace nad dokumentacją tego budynku - informuje Krzysztof Tyszkiewicz. Dodaje, że obecnie jest to jedyny projekt komercyjny, który powstanie na skrzyżowaniu dwóch linii metra.

- Kolejnym projektem w naszym portfelu, który wchodzi w fazę realizacji jest inwestycja na terenie dawnej fabryki wódek Koneser - mówi przedstawiciel BBI Development. Aktualnie spółka jest w trakcie finalizowania rozmów na temat finansowania i komercjalizacji na rzecz głównych najemców, którzy zadecydują o ostatecznym kształcie tego przedsięwzięcia.

W ocenie Krzysztofa Tyszkiewicza Warszawa ciągle jest najbardziej obiecującym rynkiem. - To tu koncentruje się największe zainteresowanie funduszy inwestycyjnych kupujących gotowe nieruchomości komercyjne - podkreśla. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA