PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Szef Ghelamco od... kuchni

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 wrz 2013 09:06

Szef Ghelamco od... kuchni

Nie wyobraża sobie pracy w innej branży niż nieruchomości komercyjne. Lubi to co robi i czuje się właściwą osobą na właściwym miejscu. Ale nowych doświadczeń szuka także w... kuchni - tak mówi o sobie Jeroen van der Toolen, nominowany w kategorii Człowiek Roku w konkursie Prime Property Prize 2013. Przedstawiamy Państwu rozmowę z dyrektorem zarządzającym Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią, w której pytamy nie tylko o pracę.

REKLAMA

Dlaczego postanowił Pan związać swoją karierę zawodową z nieruchomościami? 

Pasjonują mnie dynamiczne obszary rynku, lubię elastyczne i otwarte na zmiany branże oraz nowe wyzwania - sektor nieruchomości łączy to wszystko. Co więcej jest niezwykle kreatywny i pozwala na pracę z bardzo różnymi ludźmi. W ciągu jednego dnia można mieć spotkanie z prezesem wielkiej, międzynarodowej firmy, zaraz potem widzieć się z architektami, a na koniec odwiedzić plac budowy i porozmawiać z pracownikami. Dzięki temu pozostaje się otwartym na różne poglądy, pomysły, potrzeby, widzi się pasję i zaangażowanie.

Moja przygoda z rynkiem nieruchomości zaczęła się w 1996 roku, kiedy rozpocząłem współpracę z DTZ Zadelhoff w Holandii. Dwa lata później zostałem wyznaczony na dyrektora agencji DTZ Poland - wówczas rozpocząłem pracę w Polsce. Do Ghelamco Poland dołączyłem w 2003 roku jako dyrektor zarządzający, a trzy lata później objąłem stanowisko dyrektora zarządzającego Ghelamco na rynkach CEE.

Co ceni sobie Pan najbardziej w pracy w nieruchomościach?

Nieruchomości to branża, w której nie można popaść w rutynę. Każdy projekt jest inny, niesie ze sobą nowe wyzwania i problemy do rozwiązania. Jednak najbardziej wyjątkowa jest możliwość tworzenia tkanki miejskiej oraz wpływania na wygląd przestrzeni publicznych. Bezcenną wartością jest spacerowanie po Warszawie i obserwowanie jak budynki, nad którymi się pracowało, zmieniły stolicę.

Co sprawia Panu największą przyjemność w pracy, a co jest najtrudniejsze?

Największą satysfakcję sprawia mi realna możliwość tworzenia lepszego, atrakcyjnego i przyjaznego środowiska dla ludzi - zarówno miejsc do pracy, jak i przestrzeni miejskiej. Dlatego z przyjemnością uczestniczyłem w procesie wdrażania w Ghelamco zasad zrównoważonego budownictwa i wytycznych certyfikatu BREEAM. Byliśmy pierwszym deweloperem w Polsce, który uczynił z tego certyfikatu standard dla swoich budynków i również jako pierwsi, i dotychczas jedyni, uzyskaliśmy certyfikat na poziomie "Excellent". Cieszę się, że od początku biorę udział w procesie zmiany sposobu myślenia o tym, jak powinno wyglądać współczesne, przyjazne miejsce pracy i z przyjemnością obserwuję widoczne efekty.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA