PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Szersza oferta Medicover w Atrium Centrum

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 gru 2013 14:49

Szersza oferta Medicover w Atrium Centrum

Medicover powiększył powierzchnię oraz przedłużył umowę najmu w Atrium Centrum. Warszawskim biurowcem zarządza Peakside Polonia Management. W transakcji najmu firmę Medicover reprezentowała firma doradcza Colliers International.

REKLAMA

Zgodnie z podpisaną w ostatnich dniach umową najmu, Medicover - jedna z największych firm na rynku prywatnej opieki medycznej w Europie Środkowo-Wschodniej, zwiększy wynajmowaną powierzchnie w Atrium Centrum do blisko 2 tys. mkw. Oznacza to powiększenie dotychczas wynajmowanych lokali o kolejne 570 mkw., które stanowią Centrum Medyczne Medicover. Na nowo wynajętej powierzchni uruchomiona zostanie apteka oraz świadczone będą na szerszą skalę niż dotychczas usługi stomatologiczne.

Medicover w Atrium jest jednym z 30 Centrów Medycznych tej Grupy w Polsce. Firma w Polsce dostarcza usługi medyczne dla ponad 5600 firm oraz 420 tysięcy klientów.

- Bardzo cieszy nas kolejne już przedłużenie umowy najmu z Medicover. Jest to wynik m.in. dbałości o wysoką jakość zarządzanych przez nas obiektów. Cieszy nas fakt, że tak uznane w Polsce i za granicą firmy jak Medicover widzą duży potencjał w naszych biurowcach i decydują się na powiększenie wynajmowanych powierzchni, wzbogacając tym samym swoją ofertę - mówi Daniel Pater, Head of Asset Management Polonia I.

Atrium Centrum to siedmiokondygnacyjny budynek o powierzchni 17 300 mkw. oferujący powierzchnie biurowe klasy A. Właścicielem obiektu jest fundusz Polonia Property Fund I (PPF) zarządzany przez Peakside Polonia Management Sp. z o.o.

Polonia Property Fund LP (Polonia I) posiada w swoich aktywach budynki biurowe i magazynowe w Polsce i na Węgrzech: Atrium Centrum i Plaza, Wiśniowy Business Park w Warszawie, DiamondBusiness Park w Łodzi, Poznańskie Centrum Finansowe w Poznaniu czy Centrum Biurowe Lubicz w Krakowie.

Polonia Property Fund II Ltd (Polonia II) to fundusz, który jest właścicielem sieci Fashion House Outlet Centres w Polsce, z obiektami zlokalizowanymi w Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku.

Fundusze Polonia Property Funds są zarządzane przez Peakside Polonia Management Sp. z o.o. Peakside Polonia Management sp. z o.o. jest  zarządcą funduszy nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, utworzonym w 2001 roku przez AIB Capital Markets. Od września 2012 r. spółka jest w pełni zintegrowana z Peakside Capital Group. Zespół Peakside Polonia Management to 11 specjalistów świadczących usługi doradztwa oraz profesjonalnego zarządzania dla Funduszy.

Peakside Capital to firma Private Equity specjalizująca się w europejskim rynku nieruchomości. Peakside jest własnością swoich pracowników, powstała w wyniku wykupu European Real Estate Principal Investments (EMEA REPI) od Bank of America Merrill Lynch (BofAML), we wrześniu 2010 roku. Pod koniec roku 2011, Peakside zarządzał 34 inwestycjami w 7 różnych krajach europejskich, osiągając wartości aktywów pod zarządzaniem brutto w wysokości ponad 1,4 miliardów Euro.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA