PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Szersza oferta Medicover w Atrium Centrum

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 gru 2013 14:49

Szersza oferta Medicover w Atrium Centrum

Medicover powiększył powierzchnię oraz przedłużył umowę najmu w Atrium Centrum. Warszawskim biurowcem zarządza Peakside Polonia Management. W transakcji najmu firmę Medicover reprezentowała firma doradcza Colliers International.

REKLAMA

Zgodnie z podpisaną w ostatnich dniach umową najmu, Medicover - jedna z największych firm na rynku prywatnej opieki medycznej w Europie Środkowo-Wschodniej, zwiększy wynajmowaną powierzchnie w Atrium Centrum do blisko 2 tys. mkw. Oznacza to powiększenie dotychczas wynajmowanych lokali o kolejne 570 mkw., które stanowią Centrum Medyczne Medicover. Na nowo wynajętej powierzchni uruchomiona zostanie apteka oraz świadczone będą na szerszą skalę niż dotychczas usługi stomatologiczne.

Medicover w Atrium jest jednym z 30 Centrów Medycznych tej Grupy w Polsce. Firma w Polsce dostarcza usługi medyczne dla ponad 5600 firm oraz 420 tysięcy klientów.

- Bardzo cieszy nas kolejne już przedłużenie umowy najmu z Medicover. Jest to wynik m.in. dbałości o wysoką jakość zarządzanych przez nas obiektów. Cieszy nas fakt, że tak uznane w Polsce i za granicą firmy jak Medicover widzą duży potencjał w naszych biurowcach i decydują się na powiększenie wynajmowanych powierzchni, wzbogacając tym samym swoją ofertę - mówi Daniel Pater, Head of Asset Management Polonia I.

Atrium Centrum to siedmiokondygnacyjny budynek o powierzchni 17 300 mkw. oferujący powierzchnie biurowe klasy A. Właścicielem obiektu jest fundusz Polonia Property Fund I (PPF) zarządzany przez Peakside Polonia Management Sp. z o.o.

Polonia Property Fund LP (Polonia I) posiada w swoich aktywach budynki biurowe i magazynowe w Polsce i na Węgrzech: Atrium Centrum i Plaza, Wiśniowy Business Park w Warszawie, DiamondBusiness Park w Łodzi, Poznańskie Centrum Finansowe w Poznaniu czy Centrum Biurowe Lubicz w Krakowie.

Polonia Property Fund II Ltd (Polonia II) to fundusz, który jest właścicielem sieci Fashion House Outlet Centres w Polsce, z obiektami zlokalizowanymi w Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku.

Fundusze Polonia Property Funds są zarządzane przez Peakside Polonia Management Sp. z o.o. Peakside Polonia Management sp. z o.o. jest  zarządcą funduszy nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, utworzonym w 2001 roku przez AIB Capital Markets. Od września 2012 r. spółka jest w pełni zintegrowana z Peakside Capital Group. Zespół Peakside Polonia Management to 11 specjalistów świadczących usługi doradztwa oraz profesjonalnego zarządzania dla Funduszy.

Peakside Capital to firma Private Equity specjalizująca się w europejskim rynku nieruchomości. Peakside jest własnością swoich pracowników, powstała w wyniku wykupu European Real Estate Principal Investments (EMEA REPI) od Bank of America Merrill Lynch (BofAML), we wrześniu 2010 roku. Pod koniec roku 2011, Peakside zarządzał 34 inwestycjami w 7 różnych krajach europejskich, osiągając wartości aktywów pod zarządzaniem brutto w wysokości ponad 1,4 miliardów Euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA