PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Szykuje się spory wzrost wartości inwestycji w miastach regionalnych

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 lut 2015 13:51

W 2015 roku spodziewamy się znacznego wzrostu inwestycji w miastach regionalnych, zarówno w sektorze biurowym jak i magazynowym. Napływ inwestorów przełoży się na wzrost cen i płynności rynku - ocenia Piotr Mirowski, partner, dyrektor działu usług inwestycyjnych Colliers International.

REKLAMA

Zdaniem Piotra Mirowskiego, należy oczekiwać pojawienia się na rynku inwestorów o różnym profilu ryzyka. Zarówno tych inwestujących w najbezpieczniejsze nieruchomości, jak i gotowych przyjąć zwiększony poziom ryzyka, co odzwierciedli się w wycenie budynków.

- Ze względu na podaż, największym zainteresowaniem będzie cieszył się rynek biurowy i logistyczny. Nie wykluczamy, że na rynku mogą pojawić się także interesujące centra handlowe na sprzedaż - mówi ekspert. Należy jednak spodziewać się, że wartość transakcji nie osiągnie poziomu z ubiegłego roku. Wiąże się to z faktem coraz mniejszej dostępności tych największych aktywów. W tym roku wolumen poszczególnych transakcji będzie oscylować między 100 a 300 mln euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA