PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Szykuje się trzeci etap inwestycji w krakowskim Enterprise Park

  • Autor: propertynews.pl
  • 14 paź 2014 12:13

Szykuje się trzeci etap inwestycji w krakowskim Enterprise Park

Avestus Real Estate, deweloper kompleksu biurowego Enterprise Park w Krakowie, zakończył budowę i przekazał do użytku etap II inwestycji - budynek C. Obiekt o powierzchni 14 tys. mkw. jest już w 95 proc. wynajęty. Firma poinformowała również, że trwają prace przygotowawcze do realizacji III etapu inwestycji.

REKLAMA

Avestus Real Estate, firma realizująca inwestycję Enterprise Park przy Alei Powstańców Wielkopolskich w Krakowie, oddała właśnie do użytku II etap przedsięwzięcia, oferujący powierzchnię 14 tys. mkw. To już trzeci budynek w kompleksie. Do dwóch pierwszych, wybudowanych w ramach I etapu inwestycji, najemcy wprowadzili się w czwartym kwartale 2012 r.

- Jestem przekonany, że najemcy będą zadowoleni z komfortowych warunków, jakie zostały stworzone ich pracownikom w Enterprise Park. Staraliśmy się bardzo dokładnie rozeznać potrzeby potencjalnych najemców i dostosować się do ich oczekiwań już na etapie projektowania. Nasze działania przyniosły pożądany skutek - pozyskaliśmy wysokiej rangi najemców na niemal całą powierzchnię dostępną w budynku C. - Mariusz Frąckiewicz, dyrektor krajowy Avestus Real Estate.

- Od 2011 r. dostarczyliśmy na wymagający krakowski rynek prawie 30 tys.mkw. nowoczesnych i funkcjonalnych powierzchni biurowych, które znalazły najemców jeszcze podczas trwania budowy. Nie stajemy w miejscu i będziemy kontynuować naszą obecność w Krakowie. Otrzymaliśmy już pozwolenie budowlane i wkrótce ruszamy z realizacją III etapu Enterprise Park-  mówi Roger Dunlop, CEO Avestus Real Estate.

III etap Enterprise Park, budynek D, zaoferuje ok. 5,8 tys mkw. powierzchni biurowej o najwyższym standardzie, z rozwiązaniami dostosowanymi do szczególnych wymagań firm działających w sektorach zaawansowanych technologii oraz BPO/SSC. Budynek będzie posiadał cztery kondygnacje naziemne oraz podziemny garaż na 102 miejsca samochodowe. Wzniesiony zostanie w południowej części kompleksu, od strony Alei Powstańców Wielkopolskich i ul. Klimeckiego. Frontowa elewacja będzie zwrócona do wnętrza trójkątnego układu architektonicznego utworzonego przez budynki kompleksu. Jego forma będzie powtórzeniem nowoczesnych, eleganckich i funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych zastosowanych w pozostałych obiektach Enterprise Park. Piętra w budynku D zaoferują powierzchnie od 1.8tys. mkw. (piętro I) do 1.9tys.mkw. (piętra II i III). Część parteru zajmą powierzchnie biurowo-usługowe i recepcja budynku. Pozostała część kryć będzie garaż na 35 samochodów z wydzielonym miejscem parkingowym dla rowerów.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA