PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Te biurowce mają wzięcie

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 05 mar 2018 16:18

Te biurowce mają wzięcie Daniel Draga, członek zarządu Cavatina Holding

W tym roku Cavatina odda do użytkowania ponad 50 tys. mkw. w biurowcach w Krakowie i we Wrocławiu. Grupa dynamicznie rozwija się na lokalnych rynkach nieruchomości komercyjnych. Tylko w 2017 roku firma podpisała 25 umów najmu, a kolejne są w trakcie procedowania.

REKLAMA

- Rok 2017 był dla nas wyjątkowy. Dynamiczny rozwój, poparty wieloletnim doświadczeniem oraz przemyślanym podejściem do biznesu sprawił, że w zeszłym roku podpisaliśmy 25 umów z najemcami, na blisko 23 tys. mkw. – mówi Daniel Draga, członek zarządu Cavatina Holding.

W ubiegłym roku w pełni skomercjalizowany został pierwszy z budynków w krakowskim kompleksie Equal Business Park (EBP). Drugi z nich, budynek B ukończony w lipcu 2017 roku, jest już wynajęty w 90 proc. Ostatnie cztery umowy podpisano na przełomie roku. Dotyczą najmu powierzchni dla Antal (251 mkw.), Nationale Nederlanden (207 mkw.) oraz Axelo (132 mkw.).  To efekty wspólnej pracy Cavatiny oraz firmy doradczej Knight Frank.

Budynek C w EBP jest już w 50 proc. zarezerwowany, a jego budowa zakończy się dopiero w 2018 roku. Najemcy doceniają lokalizację w Starym Podgórzu i udogodnienia, które istnieją już w pierwszych budynkach kompleksu takie jak: przedszkole, sklep, kantyna. Equal wyróżnia się także licznymi terenami zielonymi, z których mogą korzystać pracownicy. – mówi  Aleksandra Markiewicz, starszy negocjator z krakowskiego biura Knight Frank.

Poza rezerwacjami, podpisywane są w budynku C także pierwsze umowy najmu na 5 lat. Swoje biuro będzie w nim miała polska dywizja międzynarodowej firmy Vorwerk, zajmująca się sprzedażą niemieckiego urządzenia wielofunkcyjnego   Thermomix® - w procesie wyboru powierzchni biurowej doradzała firma Walter Herz. Firma zajmie 452 mkw. na parterze.

Początek tego roku przyniósł budynkowi B Equal Business Park wyróżnienie w konkursie Property Design Awards 2018.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Państwo teoretyczne! 2018-03-06 06:42:32
    W obszarze gruntów mamy jeden wielki burdel, brak spójności między Miejskim czy Powiatowym Ośrodkiem Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej ,Administracja Rządowa nie ogrania iż powinien powstać Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej gdzie wszystkie wnioski i zmiany byłyby skanowane i weryfikowane co do ich prawidłowości prowadzenia ewidencji gruntów, na chwile obecną mamy bajzel większy jak po II wojnie światowej. Główny Geodeta Kraju posiadając system orzecznictwa ręce umywa nie chce zajmować merytorycznie stanowiska przy skumulowanych przez lata przestępstwach na mapach zasadniczych które stały się operatem.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA