PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

TNT powiększy centrum usług wspólnych w Warszawie

  • Autor: PAP
  • 30 wrz 2014 16:23

Do końca 2015 r. regionalne Centrum Usług Wspólnych TNT w Warszawie będzie zatrudniało ponad 400 osób - poinformowała firma. Centrum będzie realizowało obsługę księgową oddziałów TNT m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Holandii i Luksemburgu.

REKLAMA

Dyrektor zarządzający TNT na Europę Wschodnią Piotr Buczkowski podczas wtorkowej konferencji prasowej przypomniał, że regionalne Centrum Usług Wspólnych w Warszawie od końca 2013 roku realizuje transakcje księgowe, raportowanie oraz administrację finansową kilku oddziałów TNT w Europie.

Obecnie w centrum zatrudnionych jest 220 osób, a po rozbudowie do końca 2015 r. firma zamierza zatrudnić kolejnych 200. Warszawskie centrum w przyszłości miałoby obsługiwać m.in. Niemcy, kraje Beneluksu, czy Wielką Brytanię. Regionalne centrum w Warszawie jest trzecim takim centrum TNT na świecie. Podobne istnieją na Mauritiusie i w Indiach.

Buczkowski poinformował ponadto, że w najbliższej przyszłości firma będzie rozwijała sektor międzynarodowych przesyłek drogowych. "W ciągu ostatnich dwóch lat liczba przesyłek międzynarodowych obsługiwanych przez TNT w Polsce wzrosła o 70 proc. Są to wzrosty bardzo duże i ta strategia jest właściwa" - podkreślił.

Dyrektor dodał również, że firma będzie chciała bardziej skoncentrować się na obsłudze sektora małych i średnich przedsiębiorstw. "Do tej pory ten segment nie był tak mocno obsługiwany" - zwrócił uwagę.

TNT jest jedną z największych firm dostarczających przesyłki ekspresowe. Ma 30 proc. międzynarodowego udziału w rynku takich usług. Dziennie przesyła ok. miliona przesyłek. Zatrudnia 65 tys. pracowników i jest obecne w blisko 200 państwach. W Polsce firma ma 6 proc. rynku i zatrudnia tysiąc pracowników. Polski oddział jest też największym oddziałem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA