PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tomasz Konior: Warto mieć marzenia i je realizować

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 lut 2016 14:09

Katowice i Śląsk przeszły w ostatnich latach olbrzymią metamorfozę. - Starania Katowic o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury były momentem przełomowym. Wtedy katowiczanie i Ślązacy przekonali się, że warto mieć marzenia i je realizować - mówił Tomasz Konior, architekt, podczas konferencji prasowej poświęconej 4 Design Days.

REKLAMA

- Po pierwsze zmienia się nasza świadomość Ślązaków i coraz bardziej cieszymy się z tego, że możemy  tu mieszkać. Coraz więcej rzeczy na Śląsku sprawia, że jesteśmy dumni - tłumaczy Tomasz Konior.

Na rozwój Śląska pozytywnie wpływa również rozwój turystyki. - Jest coraz więcej pretekstów, by przyjeżdżać na Śląsk. Od wielu lat sport, medycyna i muzyka sprawiają , że Katowice i Śląsk świecą silnym blaskiem - dodaje.

Z tego względu bardzo ważne jest dbanie o architekturę. To ona pozwala tworzyć miejsca, w których nowe przedsięwzięcia mogą się odbywać.

- W Katowicach coraz częściej mamy do czynienia z wysoką jakością. Myślę, że kolejnym dowodem na to będzie wydarzenie 4 Design Days. Cieszę się na te spotkania, wymianę myśli. My wszyscy cieszymy się, że mamy kolejną tak ważną imprezę w Katowicach - tłumaczy Tomasz Konior.

Dowiedz się więcej o 4 Design Days

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA