PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tomasz Konior: Warto mieć marzenia i je realizować

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 lut 2016 14:09

Katowice i Śląsk przeszły w ostatnich latach olbrzymią metamorfozę. - Starania Katowic o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury były momentem przełomowym. Wtedy katowiczanie i Ślązacy przekonali się, że warto mieć marzenia i je realizować - mówił Tomasz Konior, architekt, podczas konferencji prasowej poświęconej 4 Design Days.

REKLAMA

- Po pierwsze zmienia się nasza świadomość Ślązaków i coraz bardziej cieszymy się z tego, że możemy  tu mieszkać. Coraz więcej rzeczy na Śląsku sprawia, że jesteśmy dumni - tłumaczy Tomasz Konior.

Na rozwój Śląska pozytywnie wpływa również rozwój turystyki. - Jest coraz więcej pretekstów, by przyjeżdżać na Śląsk. Od wielu lat sport, medycyna i muzyka sprawiają , że Katowice i Śląsk świecą silnym blaskiem - dodaje.

Z tego względu bardzo ważne jest dbanie o architekturę. To ona pozwala tworzyć miejsca, w których nowe przedsięwzięcia mogą się odbywać.

- W Katowicach coraz częściej mamy do czynienia z wysoką jakością. Myślę, że kolejnym dowodem na to będzie wydarzenie 4 Design Days. Cieszę się na te spotkania, wymianę myśli. My wszyscy cieszymy się, że mamy kolejną tak ważną imprezę w Katowicach - tłumaczy Tomasz Konior.

Dowiedz się więcej o 4 Design Days

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA