PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

TriGranit o dalszych inwestycjach w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 kwi 2015 13:19

Budowa nowego centrum handlowego oraz realizacja kolejnych sześciu biurowców w Krakowie to najważniejsze inwestycje, jakie planuje firma TriGranit Development. O szczegółach dalszej ekspansji w Polsce opowiada Tomasz Lisiecki, prezes zarządu spółki.

REKLAMA

Firma TriGranit, która w ubiegłym roku sprzedała centrum handlowe Poznań City Center, myśli o realizacji kolejnych inwestycji tego typu. Tomasz Lisiecki zaznacza jednak, że z powodu już dość dużego nasycenia rynku możliwości realizacji projektów City Center w Polsce wyczerpują się.

Deweloper zamierza rozwijać się także w segmencie biurowym. Wynika to głównie z dużego zainteresowania naszym krajem ze najemców, zwłaszcza z sektora BPO oraz SSC. - Skupiamy się na inwestycji Bonarka City Center w Krakowie. Ostatnio oddaliśmy do użytku piąty budynek. Docelowo powstanie tam 11 biurowców. Łączna wartość inwestycji to 200 mln euro - zapowiada Lisiecki.

Dodaje, że w obliczu dalszej, dużej aktywności najemców, plany te mogą zostać zrealizowane nawet w perspektywie 5 lat. - Zawsze mamy również możliwość realizacji projektów mieszkaniowych - dodaje.

Kolejna inwestycja biurowa TriGranitu powstanie w Poznaniu. - Podpisaliśmy umowę inwestycyjną na realizację projektu w miejscu dworca Poznań Główny. Będziemy realizować tu inwestycje biurowe. W planach jest też hotel, ale obecnie wciąż jesteśmy na wczesnym etapie przygotowania inwestycji - tłumaczy prezes zarządu firmy.

TriGranit chce zaangażować się w inwestycje biurowe na innych rynkach regionalnych. W grę wchodzą takie miasta, jak Wrocław, Łódź i Trójmiasto.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Danziger 2015-04-07 18:40:53
    Widzę, że znowu pojawia się nieistniejąca nazwa. Nie świadczy to dobrze o inwestorze. Coś takiego jak trojmiasto przecież nie istnieje.
  • naruciakk 2015-04-07 16:39:32
    Pomijając fakt, że Trójmiasto nie istnieje, istnieje Gdańsk (zapewne główny obiekt zainteresowania inwestora), Sopot i Gdynia to świetnie ;)

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA