PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

TriGranit o dalszych inwestycjach w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 kwi 2015 13:19

Budowa nowego centrum handlowego oraz realizacja kolejnych sześciu biurowców w Krakowie to najważniejsze inwestycje, jakie planuje firma TriGranit Development. O szczegółach dalszej ekspansji w Polsce opowiada Tomasz Lisiecki, prezes zarządu spółki.

REKLAMA

Firma TriGranit, która w ubiegłym roku sprzedała centrum handlowe Poznań City Center, myśli o realizacji kolejnych inwestycji tego typu. Tomasz Lisiecki zaznacza jednak, że z powodu już dość dużego nasycenia rynku możliwości realizacji projektów City Center w Polsce wyczerpują się.

Deweloper zamierza rozwijać się także w segmencie biurowym. Wynika to głównie z dużego zainteresowania naszym krajem ze najemców, zwłaszcza z sektora BPO oraz SSC. - Skupiamy się na inwestycji Bonarka City Center w Krakowie. Ostatnio oddaliśmy do użytku piąty budynek. Docelowo powstanie tam 11 biurowców. Łączna wartość inwestycji to 200 mln euro - zapowiada Lisiecki.

Dodaje, że w obliczu dalszej, dużej aktywności najemców, plany te mogą zostać zrealizowane nawet w perspektywie 5 lat. - Zawsze mamy również możliwość realizacji projektów mieszkaniowych - dodaje.

Kolejna inwestycja biurowa TriGranitu powstanie w Poznaniu. - Podpisaliśmy umowę inwestycyjną na realizację projektu w miejscu dworca Poznań Główny. Będziemy realizować tu inwestycje biurowe. W planach jest też hotel, ale obecnie wciąż jesteśmy na wczesnym etapie przygotowania inwestycji - tłumaczy prezes zarządu firmy.

TriGranit chce zaangażować się w inwestycje biurowe na innych rynkach regionalnych. W grę wchodzą takie miasta, jak Wrocław, Łódź i Trójmiasto.

 

 

  • Danziger 2015-04-07 18:40:53
    Widzę, że znowu pojawia się nieistniejąca nazwa. Nie świadczy to dobrze o inwestorze. Coś takiego jak trojmiasto przecież nie istnieje.
  • naruciakk 2015-04-07 16:39:32
    Pomijając fakt, że Trójmiasto nie istnieje, istnieje Gdańsk (zapewne główny obiekt zainteresowania inwestora), Sopot i Gdynia to świetnie ;)

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA