PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Trudna specjalizacja

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 lis 2012 09:41

Spółka BBI Development NFI postanowiła wyspecjalizować się w trudnych projektach. Dewelopera interesują głównie warszawskie działki bez decyzji o warunkach zabudowy, planów miejscowych czy te, na których prace są związane z kontaktem z konserwatorem zabytków. - Dzięki tym kompetencjom mamy możliwość prowadzenia wyjątkowych projektów - podkreśla prezes firmy Michał Skotnicki.

REKLAMA

BBI Development NFI jest obecnie jednym z najaktywniejszych graczy na rynku nieruchomości komercyjnych w stolicy. Spółka jest w trakcie realizacji centrum handlowo-biurowego Plac Unii. W przygotowaniu ma także kompleks handlowo-biurowo-mieszkaniowy Koneser na warszawskiej Pradze. Na tym jednak nie koniec. - W drugiej połowie przyszłego roku zamierzamy rozpocząć budowę projektu Sezam, inwestycji handlowo-biurowej o powierzchni użytkowej ok. 14 tys. mkw., która będzie połączona ze stacją metra - informuje Michał Skotnicki.

Kolejną inwestycją, o której ostatnio poinformował deweloper, to wspólne przedsięwzięcie z Archidiecezją Warszawską, polegające na budowie drapacza chmur u zbiegu ulic Emilii Plater i Nowogrodzkiej. - Planujemy budowę biurowca o powierzchni użytkowej ok. 55-60 tys. mkw. - informuje prezes BBI Development. Podkreśla, że wyjątkowa lokalizacja przy Dworcu Centralnym, niedaleko metra, sprawia, że nie powinno być najmniejszych problemów z komercjalizacją tej inwestycji.

Michał Skotnicki zaznacza, że najważniejszym kryterium planowanych przez spółkę BBI inwestycji jest lokalizacja i właśnie ona zapewnia zainteresowanie najemców nawet w trudniejszych czasach. - Dla dobrych projektów deweloperskich w Warszawie zawsze będzie miejsce - mówi.
Dodaje, że spółka nie zaprzestaje poszukiwania wyjątkowych inwestycji. - Od dawna pracujemy nad kolejnymi projektami, ale jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o konkretach. Cały czas obserwujemy rynek, przede wszystkim warszawski - dodaje.

  • Za Duży 2012-11-06 19:20:56
    Niejeden deweloper już miał pomysł na taką specjalizację, teraz korzystają z usług działów restrukturyzacji i windykacji kredytów.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA