PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

UOKiK dał zielone światło. Wspólnicy postawią biurowiec i hotel na Mokotowie

  • Autor: propertynews.pl
  • 01 cze 2016 19:30

UOKiK dał zielone światło. Wspólnicy postawią biurowiec i hotel na Mokotowie Biurowiec Cube, fot. materiały inwestora

Spółka Eiffage Immobilier Polska oraz spółka Avestus Real Estate uzyskały zgodę UOKiK na utworzenie wspólnej spółki celowej Quadrat Postępu sp. z o. o.

REKLAMA

Quadrat Postępu jest inwestorem w projekcie, którego celem jest wybudowanie, a następnie komercjalizacja i sprzedaż budynku biurowego CUBE na warszawskim Mokotowie, o powierzchni ok. 21 tys. mkw. Zgodne z założeniami inwestora, do budynku biurowego będzie przylegał hotel o powierzchni około 6 tys. mkw.

Firma Eiffage Immobilier Polska to spółka Grupy Eiffage, która specjalizuje się w działalności deweloperskiej. Dotychczas spółka przygotowała do realizacji projekty na terenach, które są własnością Grupy Eiffage. W 2016 roku planuje rozpoczęcie inwestycji w Warszawie, Krakowie i Kielcach.

Firma Avestus Real Estate jest spółką, która wchodzi w skład grupy kapitałowej Avestus. Firma prowadzi działalność inwestycyjną oraz deweloperską i jest kompleksowym doradcą podczas procesów inwestycyjnych.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA