PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Urbidom na razie wstrzymuje projekt Wysogotowo Biznes Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 lis 2011 12:34

W miejscowości Wysogotowo pod Poznaniem, przy ul. Skórzewskiej, firma Urbidom zaplanowała projekt Wysogotowo Biznes Park. Jak dowiedział się portal Propertynews.pl, realizację kompleksu wstrzymano trzy miesiące temu.

REKLAMA

Mimo uzyskanego już przez Urbidom pozwolenia na budowę, projekt tymczasowo wstrzymano - jak się dowiedzieliśmy - ze względu na trudną sytuację na rynku.

W Biznes Parku miało się znaleźć 12 indywidualnych obiektów na sprzedaż o szerokim przeznaczeniu. Każdy budynek miał być wyposażony w część biurową, o powierzchni dowolnie wybranej przez użytkownika, w prywatne miejsca parkingowe dla każdego obiektu i dla klientów, własne miejsca do załadunku i rozładunku towaru oraz miejsce do własnego zagospodarowania na działce.

Park biznesowy przeznaczony miał być na takie rodzaje działalności, jak sprzedaż hurtowa, sprzedaż detaliczna, magazynowanie i dystrybucja, usługi, montaż i produkcja lub warsztaty. 

Firma Urbidom zajmuje się projektowaniem, budową i sprzedażą średniej wielkości indywidualnych obiektów łącznie z towarzyszącymi usługami.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA