PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Vantage ma ambicję stworzyć śródmiejskie centrum biznesowe

  • Autor: propertynews.pl
  • 30 kwi 2015 08:55

Wrocławski rynek biurowy szybko się rozwija. Pomału doganiamy Kraków – mówi w rozmowie z Propertynews.pl Edward Laufer, prezes zarządu Vantage Development.

REKLAMA

- Atrakcyjna powierzchnia przyciąga nowych najemców i jednocześnie powoduje, że inwestorzy obecni już w mieście rozszerzają swoją działalność – wyjaśnia Edward Laufer i dodaje, że z perspektywy inwestycji spółki, komercjalizacja biurowców w mieście przebiega sprawnie.

Pod koniec zeszłego roku Vantage Development oddało do użytku I etap projektu Promenady Zita o powierzchni 7 tys. mkw. Firma wynajęła już 70 proc. biur w tym obiekcie.

- W tej chwili jesteśmy w fazie końcowej realizacji II etapu Propmenad Zita o powierzchni 6 tys. mkw. Rozpoczęliśmy także budowę dwóch kolejnych 11 tys. mkw. Stworzyliśmy park biurowy, który docelowo może mieć nawet 90 tys. mkw. Liczymy, że zrealizujemy to przedsięwzięcie w ciągu 5-6 lat. Mamy ambicję stworzenia śródmiejskiego centrum biznesowego Wrocławia – zapowiada Edward Laufer i prognozuje, że taka skala inwestycji pozwoli najemcom planować swój rozwój przez wiele lat.

Zdaniem Edwarda Laufera, duża podaż powierzchni biurowej, z jaką mamy obecnie do czynienia we Wrocławiu, nie przekłada się na dalszy spadek stawek czynszu. - Wydaje się, że taniej już być nie może, ale dla najemców ważne są takie czynniki jak lokalizacja, dobre otoczenie i nowoczesne rozwiązania techniczne. To się liczy – podsumowuje prezes Vantage Development.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA