PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

VI edycja Property Forum już za niespełna miesiąc

  • Autor: Propertynews.pl
  • 31 sie 2016 12:39

VI edycja Property Forum już za niespełna miesiąc Sesja Inauguracyjna Property Forum 2015, fot. Paweł Pawłowski

Zbliża się Property Forum - największa konferencja w polskiej branży nieruchomości komercyjnych. 2 dni dyskusji, 20 sesji tematycznych, ponad 1000 uczestników, a przede wszystkim 120 prelegentów. Dowiedz się, kto podzieli się swoimi doświadczeniami.

REKLAMA

Już za niespełna miesiąc w Warszawie, w hotelu Sheraton odbędzie się VI edycja Property Forum – jednej z największych konferencji dotyczącej przyszłości rynku nieruchomości komercyjnych. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy inwestorów, deweloperów, najemców, samorządowców i finansistów.

Nieruchomości zdefiniowane na nowo – horyzont 2030; historie najbardziej spektakularnych projektów na rynku nieruchomości oraz wszystko o nieruchomościach komercyjnych w Warszawie – o tym będziemy rozmawiać podczas VI edycji Property Forum.

Property Forum 2016, które odbędzie się 26-27 września w Warszawie, w hotelu Sheraton, w tym roku zyska nową, odświeżoną formułę. Pozwoli to na zapoznanie się z najnowszymi trendami na rynku, ale także networking w gronie ekspertów i praktyków z całej branży.

Co zrobić, by wziąć udział w konferencji? Kliknij TU i wypełnij formularz rejestracyjny.

Wśród prelegentów Property Forum 2016 będą m.in. (kolejność alfabetyczna):

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA