PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Warszawski biurowiec z kompletem najemców

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 maj 2017 16:50

Warszawski biurowiec z kompletem najemców

Budynek biurowy Kliwer w Warszawie zakończył ostatni okres nowymi transakcjami najmu na prawie 1,4 tys. mkw. Tym samym budynek jest w pełni wynajęty. Za wynajem budynku odpowiada agencja doradcza Imovera (Grupa Vielkopolska).

REKLAMA

Firma EP4 z grupy Energia Polska (dostawca rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii) przeniosła do budynku swoją główną siedzibę w Warszawie. Najemca zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą energii elektrycznej z systemów fotowoltaicznych i solarnych.

Spółka IMAPP, oferująca m.in. oprogramowanie do analizy danych, zajęła w budynku całe piętro na swoją nową siedzibę. Polski start-up zapewnił sobie finansowanie na projekt Golem, który ma być „globalnym superkomputerem”. System ma zrewolucjonizować rynek chmur obliczeniowych.

Do grona najemców dołączyła też firma MAK Ubezpieczenia, działająca w branży usług ubezpieczeniowych. Specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych, w szczególności w segmencie masowych ubezpieczeń komunikacyjnych dla importerów pojazdów, firm leasingowych i dealerów samochodowych.

Kolejnym najemcą z branży ubezpieczeniowej jest firma SUPERPOLISA.pl z grupy MAK. Superpolisa to platforma internetowa oraz sieć placówek pozwalających na porównywanie oraz sprzedaż produktów ubezpieczeniowych klientom detalicznym. Sprzedaż wspomagana jest przez call center, otworzone właśnie w budynku Kliwer.

W budynku swoje biura umieściły również mniejsze, rozwijające się firmy, w tym TGV Online -międzynarodowa agencja wyspecjalizowana w marketingu treści, dysponująca autorską technologią do pomiaru efektywności w content marketingu, oraz firmy z grupy GESTAMP, zajmujące się inwestowaniem w źródła energii odnawialnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA