PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Warszawski biurowiec z kompletem najemców

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 maj 2017 16:50

Warszawski biurowiec z kompletem najemców

Budynek biurowy Kliwer w Warszawie zakończył ostatni okres nowymi transakcjami najmu na prawie 1,4 tys. mkw. Tym samym budynek jest w pełni wynajęty. Za wynajem budynku odpowiada agencja doradcza Imovera (Grupa Vielkopolska).

REKLAMA

Firma EP4 z grupy Energia Polska (dostawca rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii) przeniosła do budynku swoją główną siedzibę w Warszawie. Najemca zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą energii elektrycznej z systemów fotowoltaicznych i solarnych.

Spółka IMAPP, oferująca m.in. oprogramowanie do analizy danych, zajęła w budynku całe piętro na swoją nową siedzibę. Polski start-up zapewnił sobie finansowanie na projekt Golem, który ma być „globalnym superkomputerem”. System ma zrewolucjonizować rynek chmur obliczeniowych.

Do grona najemców dołączyła też firma MAK Ubezpieczenia, działająca w branży usług ubezpieczeniowych. Specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych, w szczególności w segmencie masowych ubezpieczeń komunikacyjnych dla importerów pojazdów, firm leasingowych i dealerów samochodowych.

Kolejnym najemcą z branży ubezpieczeniowej jest firma SUPERPOLISA.pl z grupy MAK. Superpolisa to platforma internetowa oraz sieć placówek pozwalających na porównywanie oraz sprzedaż produktów ubezpieczeniowych klientom detalicznym. Sprzedaż wspomagana jest przez call center, otworzone właśnie w budynku Kliwer.

W budynku swoje biura umieściły również mniejsze, rozwijające się firmy, w tym TGV Online -międzynarodowa agencja wyspecjalizowana w marketingu treści, dysponująca autorską technologią do pomiaru efektywności w content marketingu, oraz firmy z grupy GESTAMP, zajmujące się inwestowaniem w źródła energii odnawialnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA