PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wiecha nad budynkiem C Enterprise Park

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 lis 2013 10:35

Wiecha nad budynkiem C Enterprise Park

Na dachu budynku C kompleksu biurowego Enterprise Park na krakowskim Podgórzu zawisła wiecha. Otwarcie budynku C planowane jest na sierpień 2014 roku.

REKLAMA

Kompleks Enterprise Park w Krakowie to nowoczesny park biznesowy usytuowany blisko centrum miasta w dzielnicy Podgórze, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Pierwszy etap, budynki A i B z ponad 15.000 mkw powierzchni, zostały oddane do użytku w październiku 2012 r. Powstający obecnie budynek C będzie miał do zaoferowania ponad 14.000 mkw powierzchni biurowej klasy A.

- I etap Enterprise Park został bardzo dobrze przyjęty przez rynek, o czym świadczy jego szybkie wynajęcie w niemal 100%. Dodam, że znaczna część dostępnej powierzchni I etapu znalazła najemców jeszcze przed oddaniem budynków A i B do użytku. Cieszy nas sprawny przebieg realizacji II etapu Enterprise Park. Jestem przekonany, że budowa zostanie zakończona w założonym terminie i już latem przyszłego roku najemcy będą mogli wprowadzić się do nowych biur. Jeśli chodzi o powstający właśnie budynek C, to mogę zdradzić, że mamy już podpisane umowy najmu na 7.000 mkw biur, czyli połowę dostępnej w II etapie powierzchni - mówi Maciej Gołębiewski, dyrektor ds. wynajmu i marketingu w Avestus Real Estate.

Trzy budynki kompleksu Enterprise Park docelowo zaoferują łącznie ok. 29.000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej, zapewniającej użytkownikom dużą swobodę aranżacji biur. Typowe piętra w budynkach A i B oferują łatwe do podziału powierzchnie od 1.706 mkw do 2.310 mkw. W budynku C będzie jeszcze przestronniej: powierzchnia typowego piętra wynosić będzie od 4.066 mkw do 4.236 mkw.

II etap Enterprise Park realizowany jest w systemie deweloperskim z finansowaniem zapewnionym przez konsorcjum zawiązane przez Raiffeisen Bank i Alior Bank. Generalne wykonawstwo inwestycji powierzone zostało firmie Eiffage Polska Budownictwo S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA