PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wiecha nad budynkiem C Enterprise Park

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 lis 2013 10:35

Wiecha nad budynkiem C Enterprise Park

Na dachu budynku C kompleksu biurowego Enterprise Park na krakowskim Podgórzu zawisła wiecha. Otwarcie budynku C planowane jest na sierpień 2014 roku.

REKLAMA

Kompleks Enterprise Park w Krakowie to nowoczesny park biznesowy usytuowany blisko centrum miasta w dzielnicy Podgórze, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Pierwszy etap, budynki A i B z ponad 15.000 mkw powierzchni, zostały oddane do użytku w październiku 2012 r. Powstający obecnie budynek C będzie miał do zaoferowania ponad 14.000 mkw powierzchni biurowej klasy A.

- I etap Enterprise Park został bardzo dobrze przyjęty przez rynek, o czym świadczy jego szybkie wynajęcie w niemal 100%. Dodam, że znaczna część dostępnej powierzchni I etapu znalazła najemców jeszcze przed oddaniem budynków A i B do użytku. Cieszy nas sprawny przebieg realizacji II etapu Enterprise Park. Jestem przekonany, że budowa zostanie zakończona w założonym terminie i już latem przyszłego roku najemcy będą mogli wprowadzić się do nowych biur. Jeśli chodzi o powstający właśnie budynek C, to mogę zdradzić, że mamy już podpisane umowy najmu na 7.000 mkw biur, czyli połowę dostępnej w II etapie powierzchni - mówi Maciej Gołębiewski, dyrektor ds. wynajmu i marketingu w Avestus Real Estate.

Trzy budynki kompleksu Enterprise Park docelowo zaoferują łącznie ok. 29.000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej, zapewniającej użytkownikom dużą swobodę aranżacji biur. Typowe piętra w budynkach A i B oferują łatwe do podziału powierzchnie od 1.706 mkw do 2.310 mkw. W budynku C będzie jeszcze przestronniej: powierzchnia typowego piętra wynosić będzie od 4.066 mkw do 4.236 mkw.

II etap Enterprise Park realizowany jest w systemie deweloperskim z finansowaniem zapewnionym przez konsorcjum zawiązane przez Raiffeisen Bank i Alior Bank. Generalne wykonawstwo inwestycji powierzone zostało firmie Eiffage Polska Budownictwo S.A.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA