PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wielka przeprowadzka do Nowej Fabrycznej. Właściciel marki Kamis wkrótce w nowej siedzibie

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 28 wrz 2017 12:13

Wielka przeprowadzka do Nowej Fabrycznej. Właściciel marki Kamis wkrótce w nowej siedzibie Nowa Fabryczna

Właściciel marki Kamis w Polsce, wynajął 3,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w Nowej Fabrycznej. McCormick EMEA Shared Services Center przeniesie się do swojej nowej siedziby do końca roku.

REKLAMA

- Wybraliśmy tę przestronną i wygodną przestrzeń biurową z myślą o naszych pracownikach i ich komforcie. Relokację chcemy sfinalizować do końca roku. Nowa Fabryczna to budynek świetnie skomunikowany, łatwo dostępny i nowoczesny. Liczymy, że centralne położenie nowego biura w Łodzi znacząco ułatwi dojazdy do pracy. Wnętrza przygotowano specjalnie dla nas, z uwzględnieniem sugestii pracowników zaangażowanych w proces konsultacji projektu. Nowe biuro spełnia w pełni standardy obowiązujące w naszych centrach EMEA Shared Services, co do lokalizacji, nowoczesności i komfortu. Liczymy, że przypadnie do gustu naszym pracownikom – mówi Joanna Pawlicka, HR Manager w McCormick EMEA Shared Services.

McCormick utworzył EMEA Shared Services Center w Łodzi w 2014 roku, by wesprzeć realizację ambitnych planów rozwoju firmy w regionie. Pierwszym obszarem była obsługa procesów firmy w obszarze finansów (EMEA Finance), następnie rozwinięto obszary HR, obsługi klienta, wsparcia technicznego i transakcyjny. Liczebność zespołu sięga dziś ponad 200 osób i sukcesywnie rośnie.

- Nowa lokalizacja pozwoli nam kontynuować realizację naszych zadań, jako platformy wspierającej wzrost McCormick w regionie EMEA i oferować pracownikom tętniące pomysłami i energią środowisko pracy. Niezmiennie poszukujemy nowych talentów, również spoza Łodzi. Aplikują do nas osoby z innych miast Polski, a także obcokrajowcy. Cały czas rekrutujemy i zwiększamy łódzki zespół. Stawiamy na osoby wykształcone, znające języki i otwarte na rozwój swojej kariery w dynamicznym środowisku międzynarodowym – dodaje Joanna Pawlicka.

Nowa Fabryczna to pierwszy komercyjny budynek, który powstał w Nowym Centrum Łodzi. Obiekt oferuje 21,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej i jest zlokalizowany tuż obok największego podziemnego dworca kolejowego w Polsce.

- Kilka lat temu pociągi z Łodzi do Warszawy były wypełnione młodymi ludźmi, którzy poszukiwali nowych możliwości rozwoju. Od pewnego czasu widzimy jednak, że ten trend się odwraca. Do Łodzi napływa coraz więcej globalnych marek, które przyciągają, oferując pracę przy ciekawych projektach, gwarantujących rozwój kariery w dynamicznie rozwijającym się mieście. Wielu z tych nowych łódzkich pracowników będzie spotykać się codziennie w Nowej Fabrycznej – mówi Ewelina Kałużna, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania portfolio budynków w Skanska Property Poland. – Nowa Fabryczna już teraz wykreowała nowy punkt spotkań na mapie miasta. Na patio projektu biurowego odbyły się pokazy Festiwalu Filmowego Polówka oraz Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Chcemy w ten sposób wspierać budowanie nowej społeczności w Nowym Centrum Łodzi – dodaje Ewelina Kałużna.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA