PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wieżowiec Rondo 1 z nowymi umowami najmu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 lip 2013 12:39

Firma Conoco Phillips podpisała umowę na wynajem dodatkowych 250 mkw. powierzchni w biurowcu Rondo 1. Natomiast spółka Opera TFI przedłużyła swoją umowę najmu w budynku na kolejne 5 lat.

REKLAMA

Conoco Phillips to notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych firma z sektora energetycznego. Jest obecna w niemal 30. krajach Ameryki Północnej, Europy, Azji i Australii, zatrudniając w sumie ponad 17 tysięcy pracowników. Firma jest najemcą Rondo 1 od 2012 roku. Wynajmowana przez Conoco Phillips powierzchnia powiększy się łącznie do ok. 750 mkw.

Z kolei Opera TFI S.A. jest spółką założoną w grudniu 2004 roku jako część Grupy Opera specjalizującą się w zarządzania funduszami o alternatywnej polityce inwestycyjnej. Znajdujące się w Rondo 1 biuro spółki liczy ok. 500 mkw.

Kompleks Rondo 1 posiada certyfikat LEED Gold w kategorii „Budynki istniejące". Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację Rondo 1 jest CBRE.

  • art 2013-07-22 22:27:34
    ja właśnie liczę, że te nowe biurowce będą przyciągały takie firmy. to są też miejsca pracy w końcu, to też są pieniądze do budżetu miasta. mam nadzieję, że wieżowiec UBS, który stanie po drugiej stronie, na przeciwko Ronda 1 też przyciągnie takie firmy, też ma mieć biura klasy A i certyfikaty. Bo to wlaśnie tego typu biura przyciagają takie firmy. Do tego dobra komunikacja, ludzie chcą pracować w dobrze skomunikowanym miejscu

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA