PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wieżowiec Rondo 1 z nowymi umowami najmu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 lip 2013 12:39

Firma Conoco Phillips podpisała umowę na wynajem dodatkowych 250 mkw. powierzchni w biurowcu Rondo 1. Natomiast spółka Opera TFI przedłużyła swoją umowę najmu w budynku na kolejne 5 lat.

REKLAMA

Conoco Phillips to notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych firma z sektora energetycznego. Jest obecna w niemal 30. krajach Ameryki Północnej, Europy, Azji i Australii, zatrudniając w sumie ponad 17 tysięcy pracowników. Firma jest najemcą Rondo 1 od 2012 roku. Wynajmowana przez Conoco Phillips powierzchnia powiększy się łącznie do ok. 750 mkw.

Z kolei Opera TFI S.A. jest spółką założoną w grudniu 2004 roku jako część Grupy Opera specjalizującą się w zarządzania funduszami o alternatywnej polityce inwestycyjnej. Znajdujące się w Rondo 1 biuro spółki liczy ok. 500 mkw.

Kompleks Rondo 1 posiada certyfikat LEED Gold w kategorii „Budynki istniejące". Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację Rondo 1 jest CBRE.

  • art 2013-07-22 22:27:34
    ja właśnie liczę, że te nowe biurowce będą przyciągały takie firmy. to są też miejsca pracy w końcu, to też są pieniądze do budżetu miasta. mam nadzieję, że wieżowiec UBS, który stanie po drugiej stronie, na przeciwko Ronda 1 też przyciągnie takie firmy, też ma mieć biura klasy A i certyfikaty. Bo to wlaśnie tego typu biura przyciagają takie firmy. Do tego dobra komunikacja, ludzie chcą pracować w dobrze skomunikowanym miejscu

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA