PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wołoska 24 z certyfikatem BREEAM Excellent

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 maj 2016 13:30

Wołoska 24 z certyfikatem BREEAM Excellent Ghelamco Poland, Wołoska 24

Biurowiec Wołoska 24 realizowany przez Ghelamco Poland na warszawskim Mokotowie właśnie otrzymał prestiżowy certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja jest już dziewiątym certyfikowanym w tym schemacie obiektem w portfolio Ghelamco.

REKLAMA

Wołoska 24 w procesie certyfikacji prowadzonym przez Sweco Consulting osiągnęła wynik aż 77.18 proc., co plasuje ją na drugim miejscu w Polsce, w nielicznej grupie budynków biurowych posiadających BREEAM Excellent.

- Wołoska 24 to projekt od samego początku zaplanowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, z myślą o komforcie przyszłych użytkowników, dlatego z radością przyjmujemy potwierdzenie jego wysokiej klasy i jakości - mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Wołoska 24 zlokalizowana jest na Mokotowie i zapewni ok. 21 tys. mkw. nowoczesnej i efektywnej powierzchni biurowej na 11 kondygnacjach. Parter budynku przeznaczony będzie na lokale handlowo-usługowe z powierzchnią 800 mkw. W ramach kompleksu powstanie 600 podziemnych miejsc parkingowych oraz parking naziemny. Dla rowerzystów zaplanowano oddzielny parking, szatnie i prysznice. Komfortowy dostęp do budynku zapewnią dwa niezależne wjazdy od ulicy Wołoskiej i Magazynowej.

Ghelamco w 2010 roku jako pierwszy deweloper działający w Polsce uzyskał certyfikat ekologiczny BREEAM dla zrealizowanej inwestycji biurowej Trinity Park III. T-Mobile Office Park oddany do użytku przez Ghelamco w 2013 jest natomiast pierwszą inwestycją biurową zrealizowaną w kraju, która otrzymała certyfikat BREEAM na wysokim poziomie Excellent. Razem z inwestycją Wołoska 24, już 9 biurowców belgijskiego dewelopera posiada certyfikat BREEAM (Trinity Park III, Katowice Business Point, Crown Square, Mokotów Nova, Senator, T-Mobile Office Park, Łopuszańska Business Park i Warsaw Spire). Obecnie wszystkie inwestycje firmy są projektowane i realizowane zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i wymaganiami certyfikatu BREEAM.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA