PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wołoska 24 z certyfikatem BREEAM Excellent

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 maj 2016 13:30

Wołoska 24 z certyfikatem BREEAM Excellent Ghelamco Poland, Wołoska 24

Biurowiec Wołoska 24 realizowany przez Ghelamco Poland na warszawskim Mokotowie właśnie otrzymał prestiżowy certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja jest już dziewiątym certyfikowanym w tym schemacie obiektem w portfolio Ghelamco.

REKLAMA

Wołoska 24 w procesie certyfikacji prowadzonym przez Sweco Consulting osiągnęła wynik aż 77.18 proc., co plasuje ją na drugim miejscu w Polsce, w nielicznej grupie budynków biurowych posiadających BREEAM Excellent.

- Wołoska 24 to projekt od samego początku zaplanowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, z myślą o komforcie przyszłych użytkowników, dlatego z radością przyjmujemy potwierdzenie jego wysokiej klasy i jakości - mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Wołoska 24 zlokalizowana jest na Mokotowie i zapewni ok. 21 tys. mkw. nowoczesnej i efektywnej powierzchni biurowej na 11 kondygnacjach. Parter budynku przeznaczony będzie na lokale handlowo-usługowe z powierzchnią 800 mkw. W ramach kompleksu powstanie 600 podziemnych miejsc parkingowych oraz parking naziemny. Dla rowerzystów zaplanowano oddzielny parking, szatnie i prysznice. Komfortowy dostęp do budynku zapewnią dwa niezależne wjazdy od ulicy Wołoskiej i Magazynowej.

Ghelamco w 2010 roku jako pierwszy deweloper działający w Polsce uzyskał certyfikat ekologiczny BREEAM dla zrealizowanej inwestycji biurowej Trinity Park III. T-Mobile Office Park oddany do użytku przez Ghelamco w 2013 jest natomiast pierwszą inwestycją biurową zrealizowaną w kraju, która otrzymała certyfikat BREEAM na wysokim poziomie Excellent. Razem z inwestycją Wołoska 24, już 9 biurowców belgijskiego dewelopera posiada certyfikat BREEAM (Trinity Park III, Katowice Business Point, Crown Square, Mokotów Nova, Senator, T-Mobile Office Park, Łopuszańska Business Park i Warsaw Spire). Obecnie wszystkie inwestycje firmy są projektowane i realizowane zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i wymaganiami certyfikatu BREEAM.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA