PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wszyscy chcą mieć swój "House". Wielka transakcja od CBRE

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 lip 2016 11:35

Wszyscy chcą mieć swój "House". Wielka transakcja od CBRE fot. Artico

Spółka CBRE Corporate Outsourcing podjęła decyzję o stworzeniu CBRE House dla działu EMEA Global Business Services, który będzie nową siedzibą firmy.

REKLAMA

W ramach umowy spółka wynajęła ponad 6500 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Artico w Warszawie. Nowa lokalizacja będzie zaaranżowana zgodnie z koncepcją biura elastycznego dla ponad 750 pracowników. Proces doradczy prowadził Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych firmy CBRE.

Styl i sposób w jaki tworzony jest „CBRE House” poprzedzony był wielomiesięcznym dialogiem z obecnymi pracownikami firmy, co pozwoliło potwierdzić faktyczne potrzeby związane z lokalizacją i aranżacją biura. Wartości CBRE i wysoka kultura organizacji przyczyniła się do stworzenia elastycznego miejsca pracy, które będzie odzwierciedleniem dynamicznej i kreatywnej tożsamości firmy.

- Jako międzynarodowy lider rynku nieruchomości mamy dostęp do najnowszych trendów związanych z aranżacją przestrzeni i efektów zmieniającego się podejścia do szeroko rozumianego wpływu otoczenia na kulturę pracy. Przestrzeń biurowa jest jednym z aspektów przyciągających nowe talenty do organizacji, wspiera ich optymalny rozwój i jestem przekonana, że nowa siedziba będzie napędzała kreatywność i innowacyjność naszych pracowników - komentuje Aleksandra Kolenda, dyrektor operacyjny CBRE Corporate Outsourcing.

Jednym z kluczowych celów planowania powierzchni jest maksymalne dopasowanie przestrzeni do stylu pracy zespołów, zatem wnętrze CBRE House zostanie zaaranżowane w zgodzie z międzynarodowym charakterem organizacji. W jego przestrzeni znajdą się chillout roomy, strefy gier oraz ciszy, miejsca nieformalnych spotkań, w tym coffee pointy i przestronna jadalnia.

- Budowa nowego biura bardzo nas cieszy. Nasze warszawskie operacje to bez wątpienia strategiczne miejsce na naszej globalnej mapie, pionier w wielu aspektach rozwoju w ramach naszej organizacji oraz miejsce gdzie planowany jest dalszy rozrost. Kreatywność, bardzo wysoki poziom kwalifikacji oraz wysoka etyka pracy to są cechy naszych talentów – powiedział Maciej Piwowarczyk dyrektor zarządzający CBRE Corporate Outsourcing, Head of EMEA Global Business Services.

Celem takiego sposobu aranżacji powierzchni jest wspieranie kultury kreatywności i innowacyjności, które wyznawane są w CBRE. Najemca wprowadzi się do budynku w drugiej połowie 2017 roku.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA