PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wybierz „Inwestorów bez granic”. Nowy projekt na EEC

  • wnp.pl
  • 25 kwi 2017 08:21

Wybierz „Inwestorów bez granic”. Nowy projekt na EEC

Inwestorzy zagraniczni w Polsce i polskie firmy inwestujące za granicą będą laureatami honorowych wyróżnień przyznanych w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2017. Organizator zaprasza internautów do głosowania.

REKLAMA

Inwestycje to nie tylko motor wzrostu; to także prawdziwy budulec gospodarki i synonim jej rozwoju. Ale także przedmiot niekiedy ostrych sporów: o wartość i jakość inwestycji, o ich faktyczny wpływ na stan gospodarki, na rynek pracy kraju, który je gości; wreszcie o warunki, które decydują o sukcesie projektu.

Nadrzędną ideą projektu „Inwestor bez granic” jest propagowanie wzorcowych relacji między inwestorem, rynkiem i administracją. Pod uwagę wzięto m.in. skalę inwestycji, ich wpływ na potencjał polskiej gospodarki, jej innowacyjny charakter (transfer technologii i know-how), znaczenie inwestycji dla polskiego rynku pracy i dla budowania marki Polski w świecie.

Kandydatów nominowali przedstawiciele środowiska biznesu, instytucji samorządu gospodarczego, agencji i instytucji rządowych zaangażowanych w pozyskiwanie inwestorów oraz wspierających polską ekspansję gospodarczą za granicą. Kandydatury poddano ocenie Rady Konsultacyjnej złożonej z ekspertów i autorytetów w dziedzinie ekonomii.

Pięciu zwycięzców wytypowano z grona inwestorów zagranicznych w Polsce, których przedsięwzięcia i aktywność biznesowa została w praktyce zweryfikowana. Chodziło o inwestycje o zauważalnej skali, ale - co ważniejsze - dające rozwojowy impuls dla całej polskiej gospodarki, wnoszące nową wartość, budujące sieć kooperacji.

Po drugiej stronie projektu, znaleźli się polscy inwestorzy realizujący odważne, skuteczne strategie ekspansji zagranicznej. Oceniono ich wpływ na potencjał polskiego eksportu, wskazano tych, którzy - racjonalnie oceniając ryzyko - z powodzeniem inwestują na obcych, niekiedy odległych rynkach, otwierają drzwi przed innymi polskimi firmami, poszerzając horyzonty polskiej gospodarki.

Do elitarnej dziesiątki laureatów, którzy odbiorą wyróżnienia w trakcie uroczystej Gali w czasie tegorocznego Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach organizator chce dołączyć typy internautów. Prosimy o wybór jednej z 20 kandydatur w każdej z dwóch kategorii. Dzięki Państwa udziałowi w projekcie grona laureatów powiększy się o dwie firmy, które zostaną wyróżnione swoistą nagrodą publiczności.

Tu można oddać swój głos

Głosowanie trwa do 4 maja 2017 r., do godz. 10.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA