PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wyróżnij się albo zgiń...

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 lut 2016 11:30

Wyróżnij się albo zgiń... Budynki nominowane w konkursie Property Design Awards 2016

Pomysł to klucz do biznesowego sukcesu, jednak nie zawsze decyduje o wygranej. O tym, jak się wyróżnić i budować konkurencyjność w biznesie poprzez design - porozmawiamy na sesji inauguracyjnej 4 Design Days.

REKLAMA

Sesja "Wyróżnij się albo zgiń - budowanie konkurencyjności w biznesie poprzez design" zainauguruje cztery dni dyskusji, jakie zaplanowano podczas 4 Design Days. 

W debacie, która rozpocznie się 11 lutego o godz. 9 wezmą udział architekci, designerzy i projektanci. Jednym z najważniejszych pytań, na jakie poszukają odpowiedzi, to: jak zbudować konkurencyjność w biznesie poprzez design? Paneliści przedstawią nie tylko pomysły, w jaki sposób pogodzić styl z zyskiem finansowym, ale również wskażą na przykłady udanych przedsięwzięć.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.

Przeczytaj więcej na temat rejestracji i miejsca organizacji wydarzenia

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA