PARTNERZY
PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wyspa Spichrzów czeka na biznes

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 02 mar 2016 10:44

Wyspa Spichrzów czeka na biznes Chmielna Park, inwestycja Inpro

Inpro, w ramach inwestycji Chmielna Park, oferuje lokale na Wyspie Spichrzów. W ramach osiedla mieszkaniowego przy ul. Chmielnej i Toruńskiej w sprzedaży znajduje się dziewięć lokali usługowo-handlowych i 13 biur.

REKLAMA

Sąsiedztwo zabytkowej gdańskiej starówki nadaje inwestycji Chmielna Park status prestiżowej lokalizacji również dla powierzchni biurowych i handlowo-usługowych. To  propozycja dla firm poszukujących niebanalnego miejsca ze względu na otaczającą budynki przestrzeń.

Reprezentacyjny plac przed wieżą, który ma stanowić centralne miejsce całego kompleksu, zaprojektował architekt Maciej Sieniawski. W wieży budynku B od 3 do 6 piętra znajdują się przeznaczone na sprzedaż lokale biurowe. Na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej znajdują się lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio
z poziomu chodnika.

Aktualnie w ofercie Inpro zostało dziewięć lokali handlowo-usługowych oraz 13 lokali przeznaczonych na biura. Powierzchnia pomieszczeń wynosi od 42,71 mkw. do 115,15 mkw. Lokale w budynkach A i B są gotowe do odbioru. Planowany termin zakończenia budynku C to 30 października 2016 r.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA