PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wystartowała budowa biurowca The Tides

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 wrz 2014 10:36

Wystartowała budowa biurowca The Tides

Wbito pierwszą łopatę na budowie inwestycji The Tides. Projekt zlokalizowany na warszawskim Powiślu tuż przy brzegu Wisły mieści 11 458 mkw. powierzchni użytkowej biur oraz 1 740 mkw. powierzchni użytkowej apartamentów hotelowych.

REKLAMA

Ukończenie inwestycji planowane jest w IV kw. 2015 roku. Za komercjalizację powierzchni biurowej The Tides odpowiada firma BNP Paribas Real Estate.

The Tides mieścić będzie powierzchnie biurowe oraz powierzchnie hotelu apartamentowego (łącznie 13 198 mkw. użytkowej powierzchni biurowej i hotelowej). Na terenie inwestycji powstaną 172 miejsca parkingowe z czego 95 miejsc zlokalizowanych będzie w garażu podziemnym. Wielkość piętra to ok. 2000 mkw. a minimalny moduł dostępny do wynajęcia to ok. 1000 mkw. nowoczesnej powierzchni (każde piętro różni się liczbą metrów kwadratowych).

The Tides to jedyny budynek biurowy w Warszawie zlokalizowany tuż nad brzegiem Wisły. Cechuje go również architektura powstała w pracowni APAKA Kuryłowicz, która koresponduje z otoczeniem nadwiślańskich brzegów i bulwarów.

- The Tides to najwyższej jakości powierzchnie przeznaczone dla wymagających najemców, którzy docenią wyjątkową lokalizację inwestycji w stolicy, bezpośrednią bliskość Wisły, a przez to jedyny, niepowtarzalny charakter projektu. W dającej się przewidzieć przyszłości podobny projekt biurowy w takiej lokalizacji w Warszawie nie powstanie - mówi Anna Staniszewska, dyrektor Działu Analiz Rynkowych i Doradztwa na rynek Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate.

Budynek położony jest na skrzyżowaniu dwóch osi miasta Wisłostrady i ciągu ulic Alei Jerozolimskich od Dworca Zachodniego aż do Ronda Wiatraczna na praskiej stronie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, jak również stacje kolejki średnicowej z przystankiem Powiśle oraz nowej linii metra Centrum Nauki Kopernik. Umożliwia to szybkie dotarcie do The Tides z każdej części miasta.

Autorami projektu są znani architekci: nieżyjący już dziś profesor Stefan Kuryłowicz oraz Jacek Świderski z APAKA Kuryłowicz, jednej z najbardziej uznanych pracowni architektonicznych w Polsce. Za wynajem powierzchni biurowych odpowiada BNP Paribas Real Estate.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA