PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Z HB Reavis do EPP

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 23 lis 2017 12:01

Z HB Reavis do EPP Sylwia Piechnik

EPP buduje wyspecjalizowany dział Leasing & Asset Management pozyskując kolejnych, doświadczonych pracowników. Do ich grona – na stanowisko Head of Office Leasing - dołączyła właśnie Sylwia Piechnik.

REKLAMA

Sylwia będzie odpowiedzialna za komercjalizację i rekomercjalizację obiektów biurowych należących do portfela EPP, w tym za strategie leasingowe, pozyskiwanie nowych najemców oraz za negocjowanie umów najmu. Zanim dołączyła do EPP, pracowała w HB Reavis Poland na stanowisku Senior Leasing Managera.

Z sektorem nieruchomości komercyjnych związana jest od ponad 13 lat. Do roku 2013 pracowała dla polskiego dewelopera Yareal Polska, gdzie stopniowo pięła się po szczeblach kariery zawodowej aż do objęcia stanowiska Head of Leasing and Sales. Wcześniej była architektem i project managerem w ECI Group. Pracowała także w Couderq Binswanger Poland, firmie konsultingowej działającej w sektorze nieruchomościowym.

Sylwia jest absolwentką architektury i urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Ponadto, ukończyła studia podyplomowe w dziedzinie konserwacji zabytków architektonicznych i urbanistycznych oraz wyceny nieruchomości.

- Dołączenie Sylwii do zespołu jest konsekwencją starannie przemyślanej strategii współpracy z najemcami – powiedział Michał Świerczyński, członek zarządu w EPP. – Chcemy być zaufanym partnerem, który buduje długoterminowe relacje ze swoimi klientami; partnerem, który rozumie potrzeby najemców i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Sylwia i jej wieloletnie doświadczenie w sektorze biurowym oraz architektoniczne wykształcenie są gwarancją, że współpraca ta będzie pomyślna.

Dodał, że chociaż największą część portfela EPP stanowią centra handlowe, to obiekty biurowe są jego integralną częścią.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA