PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zagraniczni inwestorzy biorą na celownik nieruchomości w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 kwi 2015 15:15

Polski rynek nieruchomości komercyjnych ma duże znaczenie dla międzynarodowych inwestorów. Problemem staje się jednak brak wysokiej jakości produktów inwestycyjnych. O tym jak nasz kraj wypada na tle państw z regionu CEE będą rozmawiać uczestnicy sesji Rynek nieruchomości w Europie Centralnej, która odbędzie się w czasie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

REKLAMA

- Nieruchomości komercyjne stały się bardzo atrakcyjnym produktem zarówno dla polskich, jak i przede wszystkim zagranicznych funduszy -    mówi w rozmowie z Propertynews.pl Jarosław Bator, członek zarządu PKP SA.

Jako przyczyny rosnącego zainteresowania, członek zarządu PKP wskazuje m.in. na bezpieczeństwo inwestycji, czego znaczenie uwidocznił kryzys na Ukrainie.

- Inwestowanie tam nie jest bezpieczne, w związku z tym fundusze kierują się ku stabilnym rynkom, którym niewątpliwie jest Polska - dodaje członek zarządu PKP.

Problematyczny wydaje się w tym kontekście dostęp do interesujących produktów nieruchomościowych.

- Brakuje produktów inwestycyjnych na rynku handlowym i biurowym, co bardzo dobrze wpływa na sytuację rodzimych deweloperów. Pozwala również na dalszy rozwój naszego rynku, który już dziś staje się jednym z głównych na terenie całej Europy - podsumowuje Bator.

Więcej o Kongresie

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA