PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zapełnia się C200 Office

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 lut 2018 14:01

Zapełnia się C200 Office C200 Office

Do gdańskiego C200 Office wprowadzają się kolejne firmy, podnosząc poziom najmu biurowca do 80 proc. Nowi najemcy budynku to IFS, Multiconsult Polska oraz Grupa Ecol. Firma Powel w związku z rozwojem działalności zdecydowała się przejąć dodatkową powierzchnię w biurowcu.

REKLAMA

W 2016 roku budynek C200 Office został oddany do użytku po gruntownej modernizacji, aby zaproponować najemcom 17 600  mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Właścicielem położonego przy froncie wodnym C200 jest spółka Inopa, która ma na swoim koncie takie inwestycje jak Tensor w Gdyni oraz aktualnie powstający Centaurus w Olsztynie.

Do biurowca C200 chętnie przeprowadzają się firmy specjalizujące się w IT oraz nowych technologiach, są to Powel, IHS Markit, Neoteric oraz DPS Software. W kwietniu 2018 r. dołączy do nich kolejna firma z tej rozwojowej branży. IFS Industrial and Financial Systems Poland wprowadzi się na 3. piętro C200 Office, zajmując 267 mkw. przestrzeni biurowej. IFS jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw współpracującym z klientami z całego świata. Firma jest także wiodącym dostawcą w swoim sektorze. 

Powel to norweska korporacja z sektora IT, która działa w siedmiu krajach. W C200 Office zajmowała dotychczas biuro o powierzchni 600  mkw. W związku z dynamicznym rozwojem firma w lutym 2018 r. przejęła dodatkową przestrzeń biurową w C200, poszerzając tym samym powierzchnię najmu do 865  mkw.

Kolejni nowi najemcy C200 Office to firmy związane z branżą sanitarną oraz ochroną środowiska. Firma Ecol zajmuje się wspieraniem i rozwijaniem projektów i inicjatyw ludzi, którzy czują się odpowiedzialni za dobro wspólne i angażują się w dbanie o środowisko naturalne. Tworzy grupę spółek powiązanych z ochroną środowiska. Do Grupy Ecol należą: Ecol-Unicon, która produkuje i sprzedaje urządzenia i obiekty związane z ochroną wód oraz świadczy usługi serwisowe, realizacyjne i eksploatacyjne. Spółka Retencjapl świadcząca kompleksowe usługi doradcze z obszaru gospodarki wodami opadowymi i roztopowymi oraz spółka Biopro, która świadczy usługi konsultingowo-doradcze i projektowe w obszarze nietypowych rozwiązań dla branży sanitarnej. W maju 2018 r. Grupa Ecol zajmie biuro usytuowane na 4. piętrze o powierzchni 565  mkw.

Multiconsult jest liderem w konsultingu inżynierskim w Norwegii, Skandynawii i Polsce. Oferuje wsparcie inżynierskie, projektowanie, zarządzanie projektami, monitorowanie projektów, weryfikację techniczną oraz usługi nadzoru w sektorach transportu drogowego i kolejowego. Multiconsult Polska świadczy  też usługi  doradcze dotyczące projektów technicznych i ochrony środowiska. W marcu 2018 r. spółka zajmie powierzchnię blisko 300  mkw. na trzecim piętrze biurowca C200.

C200 Office jest efektem rewitalizacji budynku służącego przez wiele lat Stoczni Północnej. To nowoczesny biurowiec z widokiem na infrastrukturę stoczniową zlokalizowany przy ul. Marynarki Polskiej w Gdańsku. Najemcy mają do dyspozycji miejsca na parkingu naziemnym i podziemnym, strefę konferencyjną, kantynę, playroom i siłownię, a także parking i prysznice dla rowerzystów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA