PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zielone rozwiązania w Krakowie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 sty 2017 09:47

Zielone rozwiązania w Krakowie Kazimierz Office Center

Krakowski Kazimierz Office Center otrzymał międzynarodowy certyfikat BREEAM In-Use. To - jak zapewnia właściciel obiektu - jeden z nielicznych w mieście budynków biurowych, który może pochwalić się wysoką oceną za zielone rozwiązania.

REKLAMA

Ocenie poddano między innymi efektywność energetyczną, gospodarkę wodną i odpadami, a także jakość materiałów i udogodnienia komunikacyjne.

– Jako jeden z niewielu budynków w Krakowie możemy się pochwalić oceną Excellent w kategoriach Building Management i Asset Performance. To dowód na wysoką jakość wyróżniającą Kazimierz Office Center spośród innych budynków biurowych w Krakowie. Międzynarodowy certyfikat jest istotny także z biznesowego punktu widzenia, ponieważ podnosi wartość budynku – podkreśliła Magdalena Ruta z funduszu GLL Real Estate Partners, do którego należy budynek.

Wybudowany w 2009 roku Kazimierz Office Center jest zlokalizowany przy ul. Podgórskiej 36 w Krakowie. Oferuje ponad 16 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na pięciu piętrach, w tym powierzchnię handlową na parterze.

– Stale pracujemy nad tym, aby podnieść jakość naszych budynków i dokładamy starań, aby były nie tylko komfortowe dla naszych najemców, ale także przyjazne otoczeniu. Wysoka ocena to także efekt proaktywnego podejścia do samego procesu certyfikacji, w trakcie którego wdrożyliśmy m. in. szereg rozwiązań optymalizujących zużycie mediów oraz wiele udogodnień w częściach wspólnych. Certyfikat BREEAM potwierdza, że Kazimierz Office Center to „zielony budynek” – podsumowała Małgorzata Sęk, Property Manager z firmy BNP Paribas Real Estate, która zarządza budynkiem.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA