PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany kadrowe w Colliers International

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 22 sty 2018 10:27

Zmiany kadrowe w Colliers International Anna Galicka-Bieda, Colliers International

— Największym zasobem Colliers są i zawsze będą ludzie. To dzięki ich wiedzy i umiejętnościom firma osiąga sukcesy i dynamicznie się rozwija — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce. Firma Colliers International  poinformowała o awansach trzech ekspertów z działu powierzchni biurowych na stanowiska partnerów. Nowi partnerzy to Anna Galicka-Bieda, Sebastian Bedekier oraz Łukasz Żelezik.


REKLAMA

- Doceniamy ciężką pracę Ani, Sebastiana i Łukasza oraz ich zaangażowanie w prowadzone projekty. W pełni zasłużyli na stanowiska partnerów w Colliers — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

Anna Galicka-Bieda rozpoczęła pracę w Colliers International w 2008 roku. W 2013 r. objęła funkcję dyrektora regionalnego biura w Krakowie. Jest odpowiedzialna za reprezentację najemców powierzchni biurowych i magazynowych, nadzorowanie transakcji najmu, relacje z klientami na rynku lokalnym i rozwój biznesu w regionie. Anna specjalizuje się w projektach dla firm z sektora IT, BPO, SSC oraz współpracuje ze start-upami. Zanim dołączyła do Colliers, Anna pełniła funkcję dyrektora regionalnego w Fantasy Park w Centach Handlowych Plaza w Poznaniu, Warszawie oraz Lublinie.

Sebastian Bedekier dołączył do Colliers International w 2012 roku. Jest odpowiedzialny za rozwój firmy w Poznaniu i regionie, aktywne poszukiwanie klientów oraz doradztwo przy wynajmie powierzchni biurowej. Współpracuje z firmami z sektora finansowego, prawnego, audytorskiego, medycznego, informatycznego, nowych technologii, transportu lotniczego i wielu innych. Sebastian specjalizuje się w projektach typu BPO i SSC. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie współpracy z sektorem publicznym. Przed dołączeniem do Colliers Sebastian zajmował stanowisko dyrektora biura obsługi inwestorów i promocji inwestycji w Urzędzie Miasta Poznania. Odpowiadał za pozyskiwanie, doradztwo i obsługę firm zainteresowanych rozpoczęciem działalności na terenie Poznania i okolic.

Łukasz Żelezik pracuje w Colliers od 2014 roku. W 2016 r. objął stanowisko dyrektora w dziale powierzchni biurowych. Wraz z pozostałymi partnerami odpowiada za rozwój działu  powierzchni biurowych Colliers na polskim rynku. Wspiera też Pawła Skałbę w zarządzaniu działem wynajmu powierzchni biurowych w części działu reprezentującej właścicieli. Posiada ponad 11-letnie doświadczenie na rynku powierzchni biurowych, w tym doświadczenie po stronie właściciela, które zdobył podczas pracy w Echo Investment, jako szef zespołu wynajmu. Wolumen transakcji, w których Łukasz brał aktywny udział przekracza 150 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - RD BUD

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA