PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Znamy nazwę biurowych wież obok Spodka

  • Autor: propertynews.pl
  • 31 mar 2016 11:28

Znamy nazwę biurowych wież obok Spodka Działka, na której powstaną biurowce KTW

.KTW to nazwa prestiżowego kompleksu biurowego, który powstanie obok katowickiego Spodka. Dwa wysokościowce wzbogacą ofertę powierzchni biurowych w stolicy regionu.

REKLAMA

.KTW to skrót od nazwy „Katowice” stosowany m.in. w komunikacji kolejowej i lotniczej. Biurowce .KTW powstaną w najbardziej prestiżowej lokalizacji w mieście – obok legendarnego Spodka, w sąsiedztwie tworzących tzw. Strefę Kultury nowych siedzib Muzeum Śląskiego i Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz na zwieńczeniu najważniejszych osi widokowych Katowic.

– Wybrana nazwa jest wyrazem szacunku dla Katowic, ale również filozofii, która przyświeca realizacji naszego projektu. W dłuższej perspektywie, dzięki architekturze, polityce najmu oraz sposobowi zarządzania obiektem chcemy stać się jednym z pozytywnych przykładów zmian w regionie, który, jak często się zapomina, należy do najsilniejszych ośrodków gospodarczych w kraju – mówi Maciej Wójcik, prezes zarządu TDJ Estate. – Wierzymy, że dużym atutem naszej inwestycji będzie charakterystyczna, a równocześnie oszczędna w wyrazie bryła – dodaje.

Prezentacja szczegółów projektu architektonicznego oraz założeń funkcjonalnych i biznesowych biurowców .KTW odbędzie się 19 maja w trakcie VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Organizowana w stolicy Górnego Śląska impreza jest najważniejszym wydarzeniem kongresowym
w Europie Centralnej.

– Trudno o lepszą okazję do prezentacji naszego obiektu, niż wydarzenie, które każdego roku ściąga do Katowic tysiące przedstawicieli biznesu i władz publicznych, w tym szefów europejskich rządów i unijnych komisarzy. Chcemy wykorzystać także fakt, że trzydniowa impreza odbędzie się w obiekcie zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie naszej nieruchomości – mówi Maciej Wójcik.

31 marca ruszają także profile biurowców .KTW w mediach społecznościowych.

Na działce, na której powstaną wysokościowce zakończyły się ostatnie prace rozbiórkowe, stanowiące równocześnie przygotowanie do rozpoczęcia robót budowlanych. Na mocno zaawansowanym etapie znajduje się proces wyboru generalnego wykonawcy, który powinien zostać rozstrzygnięty w dwóch najbliższych miesiącach.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA