PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zobacz 10 najlepszych pracodawców Polski Wschodniej

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 23 wrz 2016 08:31

Zobacz 10 najlepszych pracodawców Polski Wschodniej Laureaci Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2016, fot. PTWP

W województwie lubelskim - Lubelski Węgiel Bogdanka i Pol-Inowex, w podkarpackim – Polskie Zakłady Lotnicze i Asseco Poland, w podlaskim – SaMASZ i Unibep, w świętokrzyskim – Kolporter i VIVE Group, w warmińsko-mazurskim – Expom i Wipasz – to 10 firm wyróżnionych w konkursie Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2016. Nagrody zostały wręczone podczas III Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

REKLAMA

Konkurs Top Pracodawcy Polski Wschodniej rozstrzygnięty. Dziesięciu najlepszych pracodawców odebrało wyróżnienia w trakcie uroczystej gali, która miała miejsce podczas III Wschodniego Kongresu Gospodarczego. Oto najlepsi pracodawcy w regionie.

Naszym celem było wyłonienie dziesięciu wyróżniających się pracodawców z pięciu wschodnich województw naszego kraju. W gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach. – powiedział w trakcie gali wręczania nagród Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, inicjator i organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

Wśród laureatów nie zabrakło również firmy związanej z rynkiem budowlanym i nieruchomościowym. Jedna z nagród trafiła do Unibepu, największego przedsiębiorstwa budowlanego na Podlasiu. Unibep to jednocześnie największy polski eksporter usług budowlanych – buduje w Rosji, na Białorusi, w Niemczech i Norwegii. Od 2014 r. Unibep współpracuje z Politechniką Białostocką w zakresie m.in. doskonalenia innowacyjnych technologii i wyrobów oraz realizacji prac badawczo-rozwojowych. Polityką firmy jest również kształcenie absolwentów i prowadzenie ich do osiągania coraz wyższych szczebli kariery. Pracownicy, którzy chcą podwyższać swoje kwalifikacje, otrzymują dofinansowanie na studia wyższe, kursy dodatkowe i egzaminy w celu zdobycia uprawnień budowlanych. Firma dba również o zdrowie pracowników, oferując im prywatną opiekę medyczną. Obecnie Unibep zatrudnia blisko tysiąca osób. Na czele firmy stoi Leszek Marek Gołąbiecki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA