PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

10 milionów klientów w Agorze Bytom

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 paź 2012 14:18

10 milionów klientów odwiedziło Agorę Bytom w ciągu 23 miesięcy od momentu otwarcia - poinformowali przedstawiciele centrum.

REKLAMA

Największą galerię handlową w Bytomiu otwarto 15 listopada 2010 roku. Świętowanie wizyty 5-milionowego klienta nałożyło się na pierwsze urodziny centrum. Z kolei 10-milionowy gość zawitał do Agory już na miesiąc przed drugimi urodzinami.

- To najdobitniej świadczy o wzrostowych trendach, które udaje nam się wypracować w galerii. Skuteczna komercjalizacja, atrakcyjna oferta oraz dogodna lokalizacja pozwoliły centrum nie tylko osiągnąć stabilną pozycję w regionie, lecz także stale się rozwijać - mówi Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom. - Osiągnięcie liczby pierwszych 5 milionów klientów zajęło 12 miesięcy. Kolejne 5 milionów odwiedziło nas w ciągu 11 miesięcy - dodaje.

Stopniowa realizacja długofalowej strategii funkcjonalnia wpłynęła zarówno na wzrost liczby klientów, jak i obrotów galerii. - W ciągu ostatnich dwóch lat mieszkańcy Bytomia i regionu przekonali się do naszej galerii. Obecnie dynamika przyrostu obrotów zwiększa się szybciej niż liczba klientów. To pokazuje, że klienci przychodzą do nas na zakupy, a nie tylko z ciekawości - tłumaczy Mirosław Cechowski.

- Obecnie odnotowujemy wzmożone zainteresowanie najemców potencjałem Agory. Wkrótce kolejne otwarcia sklepów - opowiada Mirosław Cechowski. - Jaki jest nasz cel? Chcemy powitać 15-milinowego gościa już za 10 miesięcy - dodaje.

Okazja do bicia rekordów frekwencyjnych pojawi się już niedługo. W listopadzie Agora Bytom organizuje swoje drugie urodziny. W zeszłym roku, podczas festiwalu, na którym wystąpili m.in. Ewa Farna, Me, Myself and I czy Majka Jeżowska, w galerii pojawiło się ponad 40 tysięcy klientów. Program tegorocznego eventu ma pozwolić jeszcze wyśrubować ten wynik.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA