PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

250 Biedronek powstanie w 2013 roku

  • www.portalspozywczy.pl
  • 19 lut 2013 15:36

250 Biedronek powstanie w 2013 roku

- Całkowita sprzedaż (Biedronki w 2013 r. - red.) z pewnością mocno wzrośnie, na pewno będzie to wzrost dwucyfrowy, chociażby dlatego, że planujemy w tym roku otworzyć ponad 250 nowych sklepów - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Tomasz Suchański, dyrektor generalny sieci sklepów Biedronka.

REKLAMA

Czy Biedronka utrzyma wzrost sprzedaży w 2013 r.? Jak będzie wyglądała sprzedaż LFL?

 

Planowanie wzrostów jest zawsze trudniejsze, kiedy ekonomiści i politycy nie są zgodni, co do tego, kiedy sytuacja makroekonomiczna się zmieni i przyjdzie odbicie w gospodarce. Mówi się o drugiej połowie roku, ale nikt nie wie tego na pewno. Tym samym trudno powiedzieć, jaki wpływ to, co się dzieje w gospodarce będzie miało na sprzedaż detaliczną, a tym samym na branżę handlową i wyniki Biedronki. Jesteśmy jednak optymistami.

Naszym celem, jako firmy, jest systematyczne zwiększanie sprzedaży, również zwiększanie wartości sprzedaży LFL. Osiągnięcie dwucyfrowego LFL jest ciągle naszą ambicją. Czy będziemy w stanie osiągnąć taki wskaźnik w tym roku, nie jestem w stanie powiedzieć. Całkowita sprzedaż z pewnością mocno wzrośnie, na pewno będzie to wzrost dwucyfrowy, chociażby dlatego, że planujemy w tym roku otworzyć ponad 250 nowych sklepów.  

Cały wywiad z Tomaszem Suchańskim

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA