PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

30 tys. osób w puławskim Brico Depot

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 paź 2011 07:52

W miesiąc od otwarcia Brico Depot w Puławach, zakupy w nowym sklepie zrobiła już ponad połowa mieszkańców miasta - poinformowali przedstawiciele sieci.

REKLAMA

Puławskie Brico Depot znajduje się w centrum miasta przy ulicy Generała Fieldorfa „Nila" 20. Sklep rozpoczął działalność 31 sierpnia 2011 roku. Tylko w dniu otwarcia zakupy zrobiło w nim około 3,5 tys. klientów. Zainteresowanie nowym sklepem utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Władze spółki szacują, że od momentu otwarcia odwiedziło go około 30 000 osób.

- Od samego początku nasza inwestycja spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony klientów indywidualnych, jak i firm - mówi Robert Wójcik, dyrektor składu Brico Depot w Puławach. - Każdego dnia w asortyment remontowo-budowlany zaopatrza się u nas blisko 1000 klientów, w tym około 60 przedsiębiorców świadczących usługi budowlane. Naszym celem jest przyciągnięcie jeszcze większej liczby fachowców, co zamierzamy osiągnąć dzięki cyklicznym szkoleniom, zapoczątkowanym razem z naszymi dostawcami.

Z obserwacji pracowników składu wynika, że największym zainteresowaniem klientów cieszą się produkty z tzw. „Zakupu specjalnego" w bardzo atrakcyjnych cenach. Artykuły te prezentowane są w katalogu Brico Depot, który co miesiąc dostarczany jest bezpośrednio do mieszkańców Puław i okolic.

W najbliższym czasie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, asortyment puławskiego Brico Depot obejmujący aktualnie 18 tys. produktów do budowy, remontu i dekoracji domu zostanie rozszerzony o gamę mebli kuchennych.

Sieć Brico Depot działa w ramach firmy Castorama Polska Sp. z o.o. Spółka ta istnieje na rynku polskim od 1994 roku. Obecnie posiada 63 sklepy (w tym 56 sklepów Castorama i 7 sklepów Brico Depot) na terenie całego kraju, o łącznej powierzchni handlowej 460 tys. mkw.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA