PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

40 tys. osób w centrum handlowym Plac Unii City Shopping

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 paź 2013 14:02

Około 40 tysięcy osób odwiedziło w sobotę i niedzielę nowo otwarte centrum Plac Unii City Shopping w Warszawie. Obiekt ruszył w sobotę, 12 października br.

REKLAMA

- Plac Unii to najbardziej znacząca i najbardziej imponująca rozmachem inwestycja w blisko dwudziestoletniej historii działalności naszej firmy w Polsce. Jesteśmy dumni, że oddajemy do użytku tak wspaniały obiekt - powiedział Marc Lebbe, dyrektor zarządzający Liebrecht & wooD.

- Realizacja Placu Unii w pełni wyraża naszą filozofię działania - branie pełnej odpowiedzialności za cały proces inwestycyjny: od planowania, przez realizację, na zarządzaniu kończąc, przy pełnym poszanowaniu środowiska, historii i otwartości na potrzeby użytkowników - dodał Marc Lebbe.

12 października, tuż po godzinie 12-tej, centrum handlowe Plac Unii City Shopping w Warszawie oficjalnie otworzyło drzwi dla klientów. Wcześniej odbyło się uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy oraz przecięcie wstęgi z udziałem przedstawicieli inwestorów, władz miasta i partnerów biznesowych.

Odsłonięcia tablicy upamiętniającej historię placu Unii Lubelskiej oraz twórców kompleksu Plac Unii dokonali: Marc Lebbe, dyrektor zarządzający Liebrecht & wooD oraz Michał Skotnicki, prezes BBI Development S.A. Tablicę poświęcił ksiądz prałat Rafał Markowski. Tuż przed wejściem pierwszych klientów, przedstawiciele inwestorów, w towarzystwie wiceprezydenta Warszawy Jacka Wojciechowicza, architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates, a także reprezentantów Spółdzielni Spożywców Supersam oraz innych firm zaangażowanych w realizację projektu, dokonali uroczystego przecięcia wstęgi.

Plac Unii to jedna z największych inwestycji komercyjnych zrealizowanych w Warszawie w ostatnich latach. Jej części handlowa - Plac Unii City Shopping - to pierwsze centrum handlowe tej wielkości i jakości, oddane do użytku w stolicy od sześciu lat. W kompleksie znajduje się łącznie 56 800 mkw. powierzchni biurowej i handlowej do wynajęcia.

Zobacz zdjęcia z otwarcia obiektu Plac Unii City Shopping

 

 

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA