PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

50 kawiarni, a to jeszcze nie koniec. Starbucks chce umocnić pozycję w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 lis 2016 09:34

50 kawiarni, a to jeszcze nie koniec. Starbucks chce umocnić pozycję w Polsce Starbucks

Otwarta 28 listopada kawiarnia Starbucks w warszawskim Wilanowie to 50. lokal sieci w Polsce. Marka, obecna na rynku polskim od ośmiu lat, zapowiada dalszy dynamiczny rozwój i stałe zwiększanie liczby placówek.

REKLAMA

Starbucks wkroczył na rynek polski w 2009 roku, otwierając swoją pierwszą kawiarnię w Warszawie, przy Nowym Świecie. Od tego czasu systematycznie powiększa portfolio lokalizacji, uzyskując w tym momencie wynik 50 lokali w największych miastach Polski.

- Otwarcie 50. kawiarni to dla nas ogromny sukces – mówi Patryk Kozakiewicz, dyrektor operacyjny Starbucks Polska. – Bardzo się cieszymy, że na polskim rynku udało nam się zbudować tak silną pozycję. Przed nami kolejne plany rozwoju marki w Polsce oraz pomysły na to, by sprostać oczekiwaniom klientów i być jeszcze bliżej nich – dodaje.

Jak wynika z badań Cafe Monitor ARC Rynek i Opinia 2016, Starbucks jest obecnie najbardziej znaną marką kawiarni w Polsce (63 proc. wskazań respondentów). Sieć nie tylko utrzymuje pozycję lidera ale także umacnia ją w stosunku do wyników z 2015 roku (wzrost spontanicznej znajomości marki o 7 pkt. procentowych).

Starbucks w Polsce zatrudnia blisko 730 pracowników. 

Nowa, 50. kawiarnia Starbucks zlokalizowana jest przy al. Rzeczpospolitej 23 w Warszawie. Stanowi 1. lokal marki w popularnej dzielnicy mieszkaniowej – Wilanów. Ma 135 mkw. powierzchni i blisko 50 miejsc siedzących. Od marca do września goście będą mogli korzystać także z patio, które przynależy do kawiarni.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA