PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Aareal Bank chce finansować kolejne projekty nieruchomościowe w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 maj 2014 12:08

Aareal Bank to jeden z najaktywniejszych banków na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. - Głównym przedmiotem naszego zainteresowania są centra handlowe, biurowce, centra logistyczne, jak również - choć w mniejszym stopniu - hotele - wymienia Hubert Manturzyk, Senior Manager, Aareal Bank, oddział w Polsce.

REKLAMA

- Najbezpieczniejszymi sektorami wydają się dziś centra handlowe i biurowce, a o atrakcyjności poszczególnych projektów decydują m.in. lokalizacje - tłumaczy Hubert Manturzyk i dodaje, że dziś banki nieco ostrożniej podchodzą do inwestycji handlowych, gdyż w wielu miastach nasycenie tymi projektami jest już bardzo wysokie.

Jeśli chodzi o biura, oprócz Warszawy, mamy rozwijające się centra regionalne, typu Kraków i Wrocław. Przedstawiciel Aareal Banku ocenia, że przedsięwzięcia w tych lokalizacjach są z punktu widzenia instytucji finansujących bezpieczne. Podobnie jest w przypadku magazynów.

- Centra logistyczne przez długi czas będą dobrymi przedsięwzięciami i dla banków, i inwestorów, o czym decydują m.in. perspektywy rozwoju handlu internetowego - przyznaje Manturzyk.

Aareal Bank jest też gotowy finansować projekty hotelarskie, ale tylko te najlepsze, w największych miastach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA