PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Agencja Mienia Wojskowego chce sprzedać tereny pod inwestycje handlowe i hotelowe

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 sty 2012 14:44

Agencja Mienia Wojskowego planuje sprzedać trzy nieruchomości nadające się m.in. pod inwestycje hotelowe i handlowe. Znajdują się one w Przemyślu, Poznaniu i Warszawie.

REKLAMA

W Przemyślu przy ul. Paderewskiego do dyspozycji inwestorów jest blisko 14 ha terenów w strefie zabudowy jedno- i wielorodzinnej oraz terenów rekreacyjno-sportowych. Może tam powstać np. centrum hotelowo-konferencyjne z terenem rekreacyjnym.

Przy ul. Szwedzkiej w Warszawie, bardzo blisko dworca Wileńskiego i budowanej linii metra Szwedzka, ok. 5 km od centrum miasta, położona jest z kolei nieruchomość zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 792 mkw. Istnieje możliwość wykorzystania jej pod centrum usługowo-handlowe.

Agencja Mienia Wojskowego oferuje też na sprzedaż działkę w Poznaniu przy ul. Bukowskiej o powierzchni ponad 10,5 ha, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Poznań Ławice. Teren jest zabudowany 21 budynkami różnego przeznaczenia o łącznej powierzchni 8,3 tys. mkw. Niezabudowaną powierzchnię działki porastają drzewa i krzewy o charakterze parkowym. Nieruchomość stanowi "tereny zabudowy niskiej o funkcji usługowej", przy czym część nieruchomości znajduje się pod ochroną konserwatorską.

Sprzedaż nieruchomości odbywa się przede wszystkim w przetargach ustnych, nieograniczonych.

Agencja Mienia Wojskowego jest agendą państwową nadzorowaną przez Ministra Obrony Narodowej. Została utworzona w 1996 roku. Jednym z jej głównych zadań jest sprzedaż lub inne zagospodarowanie zbędnych dla MON i MSW nieruchomości.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA