PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Agnieszka Mielcarz tworzy nowy dział w Knight Frank

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 cze 2014 13:03

Agnieszka Mielcarz tworzy nowy dział w Knight Frank

Agnieszka Mielcarz, posiadająca 15 lat doświadczenia w branży centrów handlowych, była dyrektor CH Forum w Gliwicach, dołączyła do Knight Frank w Polsce, obejmując stanowisko dyrektora nowo utworzonego Działu Retail Asset Management.

REKLAMA

- Rośnie zapotrzebowanie na usługi doradcze związane z rewitalizacją obiektów najstarszej generacji, których właściciele, w obliczu stale rosnącej konkurencji, potrzebują wsparcia finansowego i planu wprowadzania zmian poprzedzających „nowy start" projektu. Duże znaczenie w tym procesie ma współpraca ze stabilnym partnerem, ekspertem danej branży. Dział Retail Asset Management uzupełni dotychczasowy zakres doradztwa oferowanego przez Knight Frank w Polsce właścicielom powierzchni handlowych - mówi Agnieszka Mielcarz, dyrektor Działu Retail Asset Management Knight Frank w Polsce.

Działania jej zespołu będą ukierunkowane na tworzenie i wdrażanie strategii dla centrów handlowych, w celu maksymalizowania wartości tych obiektów, a tym samym zwrotu z inwestycji.

Agnieszka Mielcarz swoją praktyczną wiedzę o rynku centrów handlowych zdobyła, pracując w takich firmach, jak: Cefic Polska (1999-2002), Apsys Management (2002-2007), Avestus Real Estate (2007-2013) i ostatnio w Jones Lang LaSalle (2013-2014). Zarządzała łącznie blisko 200 000 mkw. powierzchni handlowej (GLA), współpracując przy tym z prawie 400 najemcami i odpowiadając za negocjacje około 100 umów najmu.

Bezpośrednio przed dołączeniem do Knight Frank zarządzała CH Forum w Gliwicach, należącym do niemieckiego funduszu DEKA. W wyniku przeprowadzonego przez nią procesu repozycjonowania obroty centrum wzrosły o 30 proc. Efekty działań Agnieszki Mielcarz zostały docenione m.in.: przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers) i wyróżnione licznymi nagrodami, w tym: Solal Marketing Awards, PRCH Retail Awards, International Property Award. Sama Agnieszka Mielcarz była również nominowana w konkursie CEE Retail Real Estate Awards w kategorii „Dyrektor Roku Centrum Handlowego".

Wśród innych centrów handlowych, którymi zajmowała się zawodowo, znalazły się: CH Arkadia oraz CH Warszawa Wileńska. Agnieszka Mielcarz była zaangażowana w przygotowanie budżetów operacyjnych dla tych obiektów z ramienia spółki Cefic. Poza CH Forum w Gliwicach zarządzała także CH Borek we Wrocławiu, CH Platan w Zabrzu, CH 3 Stawy w Katowicach oraz Geant w Sosnowcu. Wspierała również ekipę zarządzającą Galerią Podlaską w Białymstoku. Przy tych projektach była odpowiedzialna m.in. za kreowanie i koordynowanie długofalowych strategii najmu, negocjacje umów, tworzenie i zarządzanie strategią i komunikacją centrum czy koordynację działań zespołu operacyjnego, odpowiedzialnego za funkcjonowanie centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA