PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Alma Market chce otworzyc ok. pięciu nowych placówek

  • www.portalspozywczy.pl
  • 21 mar 2014 11:00

Przyjęte przez spółkę dominującą Alma Market plany inwestycyjne na 2014 rok zakładają otwarcie od trzech do pięciu nowych obiektów handlowych, które zostaną zlokalizowane w ramach aglomeracji warszawskiej, Krakowa, Trójmiasta oraz Lublina.

REKLAMA

W przypadku części z tych lokali spółka podpisała już umowy najmu, natomiast warunki wynajmu pozostałych są obecnie negocjowane.

- Ostateczne decyzje o uruchomieniu poszczególnych obiektów handlowych będą jednak uzależnione od możliwości uzyskania satysfakcjonujących warunków umownych. Spółka nie wyklucza również rozwoju poprzez przejęcia obiektów lub grup obiektów działających obecnie w ramach konkurencyjnych sieci handlowych - informuje spółka w raporcie za 2013 rok.

Wartość nakładów inwestycyjnych niezbędnych do realizacji inwestycji zaplanowanych przez spółkę dominującą na 2014 rok uzależniona jest od ilości przyjętych do realizacji projektów i zgodnie z szacunkami nie powinna przekroczyć poziomu 15 mln zł. W przypadku realizacji inwestycji planowane jest ich sfinansowanie w oparciu o środki własne oraz kapitał dłużny.

Spółka Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska planuje otworzyć w 2014 roku do 5 nowych sklepów. Nakłady inwestycyjne na ten cel nie powinny przekroczyć kwoty 2,0 mln zł. Zakłada się, że zostaną one sfinansowane w części wartości inwestycji kapitałem własnym, a w pozostałej części długoterminowym kredytem inwestycyjnym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA