PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Apsys bierze w zarządzanie cztery centra handlowe

  • Autor: propertynews.pl
  • 29 sie 2013 18:15

Apsys bierze w zarządzanie cztery centra handlowe

Od 1 września 2013 r. Apsys Polska będzie zarządzał czterema centrami handlowymi zlokalizowanymi w Warszawie, Krakowie, Łodzi oraz Toruniu.

REKLAMA

Galeria Bemowo w Warszawie, Czyżyny w Krakowie, Guliwer w Łodzi i Bielawy w Toruniu będą od 1 września br. zarządzane przez Apsys Polska. W ramach zadań realizowanych przez nowego zarządcę znajdzie się cały zakres usług włączając w to zarządzanie nieruchomością, marketing oraz wynajem powierzchni handlowych. Łączna powierzchnia GLA czterech dodatkowych centrów wynosi ponad 100 tys. mkw. Tym samym grono zarządzanych przez Apsys obiektów w Polsce wzrosło do 18 centrów handlowych o całkowitej powierzchni GLA wynoszącej 650 tys. mkw.

- Galeria Bemowo, Czyżyny, Guliwer i Bielawy to centra handlowe, które wymagają od zarządcy przygotowania i wdrożenia indywidualnych strategii wpisujących się w lokalną specyfikę. Taki styl zarządzania jest nam szczególnie bliski, gdyż Apsys specjalizuje się w strategiach szytych na miarę. Obejmując zarządzanie w tych czterech centrach wykorzystamy unikalne know-how Apsys w celu wzmocnienia pozycji każdego z tych obiektów na jego lokalnym rynku - komentuje Justyna Kur, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Apsys Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA